JLO x Intimissimi İş Birliğinde İkinci Bölüm

İtalyan marka ve Amerikalı ikonun yaratıcı ortaklığında yeniden doğan özel kapsül koleksiyon...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Kasım 2023
 JLO x Intimissimi İş Birliğinde İkinci Bölüm

Intimissimi'nin ince işçiliğinin Jennifer Lopez'in sınırsız yaratıcılığıyla buluştuğu özel iç çamaşırı kapsül koleksiyonu sunuldu. Bu özel JLO x Intimissimi birlikteliği, Jennifer Lopez'in Intimissimi'nin SS23 koleksiyonunda küresel marka elçisi olarak rol almasıyla başladı ve şimdi Jennifer Lopez ile birlikte tasarlanan "This Is Me… Now" kapsül koleksiyonu ile heyecan verici yeni bir aşamaya geçiyor. Koleksiyon, Intimissimi'nin kaliteye olan bağlılığını Jennifer Lopez'in kendine özgü tarzıyla harmanlamak için güçlerini birleştiriyor.Koleksiyonun ismi, Jennifer Lopez'in kişisel gelişim yolculuğunun derin dönüşümünü anlatan yeni albümü "This is me... Now "dan doğrudan ilham alıyor. Koleksiyonun adı, JLO’nun evrimini, kendini yansıtmasını ve gerçek benliğini kucaklamasını ele alıyor. Dikkat çekici bir paralellikle, iç çamaşırı koleksiyonu da aynı büyüme ve içsel güç temalarını dokusuna ustalıkla işliyor. Ortaya, modern sofistike ve güçlü olmanın özünü vurgulayan bir iç çamaşırı koleksiyonu çıkıyor.
Intimissimi'nin işçilik ve yenilikçi tasarıma olan bağlılığı, Lopez'in kadınlığa bakış açısını ortaya koyması ve kadınlığın özünü kutlayan bir koleksiyon yaratması için mükemmel bir zemin hazırladı. 

Koleksiyon, kadınlara özgü duygusallık ve zarafeti uyumlu bir şekilde iç içe geçiren türünün tek örneği bir iç çamaşırı koleksiyonu yaratmaktan ilham alıyor. Her kadının kendine güvenen, özgün bir şekilde feminen ve tartışmasız bir şekilde güzel hissetmesine ve İtalyan iç çamaşırı sanatı aracılığıyla benzersizliğini ifade etmekten gurur duymasına yardımcı olma yönündeki ortak tutkuyu somutlaştırıyor.

Büyük bir özenle hazırlanan koleksiyon, markanın eşsiz bir duyusal deneyim sunma konusundaki kararlılığını yansıtan lüks bir çekicilik sağlayan ipek kumaşlar ve rafine danteller gibi yüksek kalite malzemeler ve incelikle işlenmiş detaylar sunuyor. Jennifer Lopez koleksiyonunu zarif bir detay olan sinek kuşu sembolü ile tamamlıyor. Şans, dayanıklılık ve canlı enerji çağrışımlarıyla sevilen bu sembol Jennifer Lopez için derin bir öneme taşıyor. Bu sembolün dahil edilmesi, parçalara kendi eşsiz özünü katarak ekstra bir anlam kazandırıyor.


Özenle seçilen renk paleti üç farklı seçeneği sunuyor: siyah, şampanya ve yeşim yeşili. Zamansız siyah, sofistikeliğin özünü yansıtan klasik bir cazibeye sahip olup, zarif şampanya tonu incelikli bir dokunuş arayanlar için mükemmel olan bir incelik ve zarafet duygusunu ifade ediyor. Son olarak, Jennifer Lopez'in en sevdiği renk olan canlı ve yoğun yeşim yeşili, cesur bir duruş sergilemek isteyenlere hitap ediyor.

Kapsül koleksiyon, eşsiz stil ve renkleriyle her kadının eşsiz güzelliğini kucaklamayı ve geliştirmeyi amaçlıyor. Koleksiyon sadece bireyselliği kutlamakla kalmıyor, aynı zamanda markanın hayatın her kesiminden kadınlarla ilgili özel bir düzeyde yankı uyandıran parçalar yaratma konusundaki kararlılığının da altını çiziyor.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.