JULIA ROBERTS CHOPARD’IN YENİ MARKA ELÇİSİ OLDU!

Julia Roberts'ın gülümsemesi ve Chopard'ın ışıltılı mücevherleri...

1993 yılında Chopard’ın Eş Başkanı ve Sanat Direktörü Caroline Scheufele tarafından yaratılan Happy Sport saati, Joie de Vivre ifadesinin özünü temsil ederken özgür ruhlu bir çekiciliğe sahip bir saat olarak karşımıza çıkıyor. Kampanyanın yüzü olarak Julia Roberts’ı seçen Chopard, çağdaş bir ikon olan Oscar Ödüllü aktrisin güçlü yaşam enerjisinden, eşsiz ve asla başarısız olmayan gülümsemesinden ilham alıyor. 

Aslında "Happy Diamonds" isminin yaratıcısı Scheufele'nin annesi. Pırlantaların kadrandaki hareketlerini gördüğünde: "Bu elmaslar özgür olduklarından daha mutlular." diyor.

Tam da bu sebeple Julia Roberts, Happy Diamonds kampanyasının yüzü olmak için mükemmel bir kişi. Sayılamayacak kadar kült film rollerine sahip ve kilometrelerce öteden fark edilebilen gülümseseye sahip ikonik bir aktris. Muhteşem uyum!

Chopard’ın film yapımına karşı bitmeyen bir tutku beslemesi sebebiyle Caroline Scheufele, adeta bir mücevher ustasının işçiliği gibi çağdaş sanatçıların kesişen bakış açıları ile bir kısa film hazırladı. Adı Cannes Film Festivali ödül listesinde düzenli olarak görünen genç film yapımcısı ve çok yönlü bir isim olan Xavier Dolan ise Julia Roberts ve Happy Sport arasındaki karşılaşmadan doğan canlılığı yakalayarak kampanyanın filmini çekti.

Julia Roberts ile karşılaşmayı bir havai fişek gösterisi gibi etkileyici hale getiren Dolan, ışıltılı pırlantaların karşı konulmaz enerjisini Roberts’ın neşe ve dinamizmi ile buluşturuyor.