LEANDRA MEDINE X MANGO KOLEKSİYONU İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Leandra Medine ve Mango sınırlı sayıda üretilen özel kapsül koleksiyonu 30 Ekim'de satışa çıkıyor.

Man Repeller sitesinin yaratıcısı, sınırlı sayıda üretilen bir kapsül koleksiyon tasarladı. Bu kapsül koleksiyonu kişiliğini ve eklektik tarzını 30 adet tasarım ve aksesuardan oluşan bir seçkide birleştirildi.

“Avrupa’da bir kayak şehrinde yılbaşı hayal et; onu 60’Iı yılların üniversite kampüsü ile karıştır ve birkaç çiçek deseni işlemesiyle süsle” ifadesini kullanan moda danışmanı, zıtlıklardan ilham alan sade ve şık kıyafetlerin rahatlığı ile davet kıyafetlerinin zarafetini, yenilikçi detaylarla bir araya getiren kendi imzasını taşıyan kreasyonunu bu sözlerle tasvir ediyor.


Kapsül koleksiyon, kıyafetlere kişilik kazandıran orijinal detaylarla dolu: Süslü düğmeler, tüyler, renkli işlemeler, uçuşan bluzlardaki payetler ve cesur desenler. Aynı koleksiyonda kadife kumaşlı, zincir detaylı, zarif, dikkat çeken, altın renkte, yenilikçi aksesuarlar da bulunmaktadır.

Koleksiyon; aralarında geri dönüştürülmüş kumaşların da bulunduğu pamuk, keten veya polyester gibi değişik materyallerin uyumunu sağlarken; jean gibi kumaşların üretiminde yeni süreçlerin kullanımını da destekliyor.

Bu kapsül koleksiyon, online satışın olduğu tüm ülkelerde internet üzerinden ve İspanya, Fransa, İtalya, Portekiz, Birleşik Krallık, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki fiziksel mağazalarda piyasaya sunulacak. Koleksiyondan görünümler için fotogaleriyi tıklayın.