LEWIS HAMILTON VALENTINO’NUN YÜZÜ OLDU

F1 pistinden lüks modaya!

Valentino, Lewis Hamilton ile iş birliğini bir adım ileriye taşıyor. Yedi kez Formula 1 Dünya Şampiyonu olan Hamilton, aynı zamanda Valentino’nun marka elçilerinden biri. Defalara Valentino stilleri ile görüntülenen Hamilton, şimdi ise Valentino’’nun ilk DI.VA koleksiyonu ile Pink PP kampanyasının yüzü oldu. 


İki farklı değeri temsil eden DI.VA, Valentino Kreatif Direktörü Pierpaolo Piccioli’nin insan hakları ve çeşitlilik konusundaki çabalarının altını çiziyor. “Kısa Instagram biyografisinde Lewis ‘Herkes için eşit haklar. Herkes için sevgi’ yazıyor. Az kelime çok fazla şey ifade ediyor,” diyen Piccioli, “Lewis bir tercüman; enerjisini özgün ve değerli benliğini ifade etmek için kullanabiliyor. Tüm kişiliğiyle yaydığı yetenek, sportif mükemmelliğinin çok ötesine geçiyor ve yaptığı her şeyi kucaklıyor. Lewis yaptığı şeye inanıyor ve bunu çabasız bir yoğunlukla gösteriyor. Kendisini büyük bir bağımsızlıkla toplumsal davalara adadığını gördüm. Onu tamamen pembe bir görünüm giydiğini ve kişiselleştirdiğini gördüm. Gülümsediğini ve insanlarla çok rahat bir şekilde sohbet ettiğini gördüm. Onu memnun eden her şeyi yaparak, bizi memnun eder. Bir DI.VA'nın referansı olarak çeşitlilik, eşitlik ve hepsinden önemlisi sevgiyi temsil ediyor. Bu kampanya için daha iyi bir arkadaş düşünemedim. Empatik, insani, ilham verici bir mesaj verecek ve ünlünün arkasındaki kişi gibi gerçek olacak,” diye ekledi. 

Valentino, Hamilton'ın konumu ve etkisi aracılığıyla bir fark yaratma kararlılığına, küresel eşitlik için yaptığı savunuculuk çalışmasına ve İngiltere’de yeterince temsil edilmeyen gruplardan gençleri desteklemeyi ve güçlendirmeyi amaçlayan yardım vakfı Mission 44'e övgüde bulundu.


Hamilton, Piccioli ve Valentino ile ortak olmaktan onur duyduğunu belirten Hamilton, "Gerçek benliklerimizi kucakladığımızda harika şeyler oluyor. Vizyonlarımızı, değerlerimizi ve yaratıcılığımızı paylaşmak için bir araya geldiğimizde daha da büyük şeyler oluyor. Önümüze çıkan engeller ne olursa olsun, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye kendini adamış, aynı düşünceye sahip ekiplerle her zaman işbirliği yapmaya çalışıyorum. Bu nedenle, bu güçlü kampanyada Valentino ile bir araya gelmek ve işbirliği yapmak gerçekten çok özel” dedi.