LILY COLLINS CARTIER’NİN YENİ YÜZÜ OLDU

Fransız mücevher evinin seçimi ‘Emily in Paris’ yıldızı oldu!

Lüks mücevher markası Cartier, yeni marka elçisi olarak Lily Collins’i seçti. Cartier’nin ‘Clash (Un)limited’ adlı mücevher koleksiyonu ve ‘Double C de Cartier’ adlı çantasının kampanyalarında yer alacak olan Collins, bu heyecanlı haberi Instagram hesabı üzerinden duyurdu. “Cartier ailesine resmi olarak katıldığım için çok heyecanlıyım!” yazan Collins, “Clash (Un)limited adlı son koleksiyonlarının yüzü olmak büyük bir onur. Bu ikonik markaya katılmamı bu kadar güzel, akılda kalıcı ve kusursuz kıldığınız için tüm ekibe teşekkür ederim. Mücevher evinin tarihine her zaman saygı duydum ve şimdi bunun bir parçası olmaktan daha mutlu olamazdım. Gelecek çok şey var!” diye ekledi. 


Cartier’nin daha genç ve ‘cool’ olan Clash de Cartier koleksiyonu ile birlikte yeni kapsül koleksiyonlar Eylül ayında satışa sunulacak. Zımbalı yüzükler, bileklikler ve kolyelerin yer aldığı koleksiyonda altın, oniks, pırlanta ve ametist gibi taşlar kullanıldı. Amerikan fotoğrafçı Zoe Ghertner’in çektiği kampanya görsellerinde yer alan Collins, koleksiyondan birçok parçayı gözler önüne seriyor. 


Collins’in akıllarına gelen ilk isim olduğunu söyleyen Cartier Uluslararası Pazarlama ve İletişim Direktörü Arnaud Carrez, “Eşsiz ve tutkulu, Lily Collins farklı yanlarını ortaya çıkarmaya cesaret eden, bazen klasik ve zarif, bazen yaratıcı, hatta bazen abartılı yeni nesil sanatçıları temsil ediyor. Özetle, kendilerini sınırlamayan insanlardan biri,” dedi.