LOUIS VUITTON OYUNA DAVET EDİYOR

Moda bir oyun ise, oyun başlasın!

Louis Vuitton’un 2021 Cruise Koleksiyonunda Artistik Direktör Nicolas Ghesquiere tarafından sunulan ‘Game On’ tasarımları, monogram çiçekler ile iskambil kartlarındaki takımlar arasında yaratıcı bir özgürlük yaratıyor. Fransız oyuncu ve Louis Vuitton marka elçisi Léa Seydoux, yeni koleksiyonu benimserken fantastik sineklerin, keskin maçaların, ışıltılı karoların ve kupaların arasına atlıyor. Bu çok yönlü ‘Game On’ koleksiyonu ile moda evinin deri, giyim, ayakkabı ve aksesuar gibi ikonik parçaları yansıtılıyor. 

'Game On' Koleksiyonu (Louis Vuitton)

'Game On' Koleksiyonu (Louis Vuitton)

'Game On' Koleksiyonu (Louis Vuitton)

Monogram desenini yeniden yorumlayan ‘Game On’ tuvalinde siyah ve beyaz arkaplanlarda kontrast yaratan açık maviler ve markanın logosunun yer aldığı canlı kırmızı kalpler görüyoruz. Geometrik beyaz deri kare çanta, altın bir zincir ile süslenirken, ‘Dauphine,’ ‘Speedy,’ ‘Neverfull’ ve ‘Keepall’ gibi çantalar ‘Game On’ monogram deseni ile süsleniyor. İskambil kartları ile bezenen koleksiyonda kocaman kalpler ve kupalar canlı kırmızılar, maviler, pembeler, morlar ile bir araya geliyor. ‘Archlight’ sneakerları beyaz deri ile yeniden tasarlanırken, koleksiyona özel olarak kırmızı kalpli bir desen görüyoruz. ‘Paname’ çantası ile harika bir ikili oluşturan ‘Archlight’ snekaerlarının yanı sıra kupa kraliçesi ‘Monogram Heart’ çantası ile ünvanına yakışır bir görüntüye bürünüyor. Bahisleri yükselten Louis Vuitton, aynı zamanda ‘Capucines BB’ modelini beyaz Taurillon derisi ve ‘The Twist’ modelini beyaz Epi derisi ile tasarlayarak bu illüzyon oyununu tamamlıyor. 

'Game On' Koleksiyonu (Louis Vuitton)

'Game On' Koleksiyonu (Louis Vuitton)

Koleksiyon, sandık yapım mirasını canlı tutan özel bir yaşam sanatını ifade ediyor. İskambil kartlarının sembolizmi, yolcunun sadık arkadaşı, beraberliği geliştiren sonsuz bir eğlence temsil ediyor. ‘Game On,’ tutkulu işçilik ve onların kazanan ellerinin öne çıktığı, moda evinin tüm uzmanlık alanlarının sergilendiği bir macera haline geliyor.