LOUIS VUITTON’UN RESORT 2020 DEFİLESİ JFK HAVALİMANINDA!

Louis Vuitton havayollarının 2020 sefer sayılı Resort yolcularının stil kontrolünden geçmeleri önemle rica olunur!

Louis Vuitton’un Kreatif Direktörü Nicolas Ghesquiere’nin yaratıcılığının sınırı yok! Daha önce Resort 2018 koleksiyonu için Japonya’daki MiHo Müzesini ve Resort 2019 koleksiyonu için Fransız Riverasını tercih eden ünlü tasarımcı bu sefer New York’a gidiyor! Louis Vuitton’un 8 Mayıs’ta gerçekleşecek olan 2020 Resort defilesini New York’taki John F. Kennedy havalimanında yapacak olan Ghesquiere, oldukça eğlenceli bir yer seçti. 

Havalimanının yenilenen bölümünde yapılacak olan defile, 2001’de kapanan TWA Flight Center’da yapılacak ilk etkinliklerden biri. Geçtiğimiz Kasım ayında Instagram’dan bir teaser video yayınlayan Ghesquiere, New York manzarası ile biten görüntüde defilenin gösterileceği yerin tüyosunu vermişti. Yaklaşık 19 bin metre kare olan TWA Flight Center, fütüristik yapısı, kanat şeklindeki çatısı ve devasa camları ile dikkat çekiyor. Finlandiyalı ve Amerikalı mimar Eero Saarinen tarafından tasarlanan bina, kapılarını 1962 yılında ziyaretçilere açmıştı. 2001 yılında kapanan binanın 15 Mayıs’ta, Louis Vuitton defilesinden bir hafta sonra, yeniden kapılarını açması bekleniyor. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.