MARC JACOBS SONBAHAR/KIŞ 2020-21 DEFİLESİ

New York Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Marc Jacobs Sonbahar/Kış 2020-21 defilesinden görünümler için fotogaleriyi tıklayın.

Marc Jacobs’un Sonbahar 2020 defilesi bir koleksiyondan çok daha fazlasıydı! Kıyafetlerden çok duyguları anımsatan şov, efsanevi koreograf ve ‘punk balerin’ Karole Armitage’ın spot ışıkları altındaki gösterisi ile başladı.

Daha sonra hızlı bir şekilde Manhattan Park Avenue’da gerçekleşen defile özenle seçilmiş bir kaosa dönüştü! 50’nin üzerinde dansçının koşarak ve dans ederek gerçekleştirdiği gösteride Miley Cyrus da vardı!

Heyecan verici ve nefes kesen gösterinin etkisi tıpkı New York şehrinin enerjisine benzetildi.

Gösterinin ardından defilede görülen bol kesim tasarımlar, elbiseler, görkemli 50’ler ilhamlı tuvaletler ve keskin hatlı takım elbiseler, hem silüetleri hem de renk seçimleri ile şaşırtıcı gösterinin tam aksine sakin ve zahmetsiz bir esintiye sahipti. Peter Pan yakalar, Madeline şapkalar ve Mary Jane ayakkabılar çocukluk anılarını depreştirirken, defilenin tüm tasarımları masalsı bir izlenime sahipti. Koleksiyonun tüm parçalarını fotogaleride inceleyebilirsiniz….