MIU MIU'NUN YILBAŞI SÜRPRİZİ

Miu Miu, yılbaşı dönemine özel olarak hazırlanan ve başrollerinde Dakota Fanning, Elle Fanning, Julia Garner, Chloë Sevigny ve Sadie Sink’in bulunduğu Miu Miu Whispers’ı sunar.

Yılbaşı için eve dönmek her zaman sürprizlerle doludur ve hepimiz heyecanla o dönemi bekleriz.

Beklenmedik buluşmalar eski hatıraları, hediye paketlerini açmak ise yeni duyguları gün yüzüne çıkarır.

Birlikteliğin anlamını derinleştiren arkadaşlarla ve aileyle bir araya gelmek tam olarak ne ifade eder? Kulaktan dolma dedikodular gece boyunca tekrar anlatılır ve tekrar yorumlanır; ta ki gerçek su yüzüne çıkana kadar: Gerçekten böyle bir şey söyledi mi? Bunu ima etmiş olabilir mi? Miu Miu görünümleriyle Dakota Fanning, Elle Fanning, Julia Garner, Chloë Sevigny ve Sadie Sink’in başrollerini paylaştığı kısa filmde en süslü hediyelerin diyaloglar olduğu sıcacık yılbaşı partilerinin pencerelerinden kısa ve gizli sohbetlere tanıklık ediyoruz.
Bu sohbetlerde yıl boyunca arkadaşlar arasında konuşulanlardan fazlası var: Yılbaşı yaklaşırken mutlaka sahip olunması gereken hediyeler ise işlenmiş kadifeli paketlenmiş kutular, kristal süslemeler, parıltılı tılsımlar, yumuşacık kürklü totemlerin yanında sırları ve coşkuları fısıldayarak geçirilen nadir zamanlar. Orijinal anlamları solarken, giderek daha da değerli olmaya başlayan bu anlar güzel objelerin yerini alıyor.

.