Prenses Diana'dan İlham Alan İş Birliği: Anine Bing X Reebok

Hareket halindeki modern kadınlar için yaratılan bir koleksiyon...

Buse Saray BUSE SARAY 10 Nisan 2024
Prenses Diana'dan İlham Alan İş Birliği: Anine Bing X Reebok

Anine Bing, '80 ve '90'lardan hatırlatan yeni bir koleksiyon için Reebok ile işbirliği yaptı. Prenses Diana'dan ilham alan özel kapsül koleksiyon, Los Angeles merkezli Danimarkalı markanın modern ve cool kız dokunuşuyla favori Reebok stillerini yeniden hayal ediyor.Yeni iş birliği, klasik kesimler, kolejden ilham alan detaylar ve lüks malzemelerle vintage kolej spor kıyafetlerini çağdaş kadının gardırobuna taşıyor. Koleksiyonda mix-and-match parçalar, kolej esintili üstler, ev giysileri, yazlık sandaletler ve spor ayakkabılar yer alıyor. Başka bir deyişle, Prenses Diana görünümüne usta olmak için mükemmel olan tüm temel parçalar mevcut. Bing, koleksiyon için, üç Reebok ayakkabı modelini yeniden yorumladı: Freestyle Hi, Classic Nylon ve Classic Slides."Prenses Diana'nın tarzı ve zarafeti için her zaman hayranlık duyduğum biri oldu" diyor Bing. "Onun tarzı çok doğal ve çekici ve zamansız bir güzelliktir. Klasik zarafeti ve özgüveni temsil eder."

"Koleksiyonu tasarlarken, takımım ve ben, Reebok'un geniş arşivlerini ziyaret etmek için Boston'a seyahat ettik, çünkü gerçekten '80 ve '90'lardan bazı eski ve ikonik stillerini yeniden hayal etmek ve bugünün modern kadını için parçaları yeniden oluşturmak istedim" diye devam ediyor. "Tabii ki, Prenses Diana'nın biker şortları ve büyük sweatshirtlerle sokaklarda yürürkenki görüntüleri yaratıcı ruh halimizdeydi; koleksiyonun gerçekten onun mesai dışı rahatlığını ve zamansız tarzına olan yaklaşımını yansıttığını düşünüyorum."

Reebok x Anine Bing, 9 Nisan'da piyasaya sürüldü ve Reebok.com, AnineBing.com, Bloomingdales.com ve Anine Bing mağazaları dahil olmak üzere seçkin perakendecilerde, hem unisex hem de kadın bedenler için mevcut.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.