Prenses Diana’nın Plaj Stili

Lady Di’nin sıcak hava estetiğine bıraktığı moda mirasını hatırlıyoruz.

Buse Saray BUSE SARAY 01 Temmuz 2024
Prenses Diana’nın Plaj Stili Getty Images

Yıllar geçtikçe Prenses Diana'nın gösterişli kraliyet nişanlarında ve kırmızı halılarda kaç ikonik fotoğrafını gördüğümüzü unuttuk. İş dışındaki gündelik gardırobu da akla ilk gelen nostaljik ilham olmaya devam ediyor. Ancak sıcak hava estetiğine özellikle dikkat çekmek istiyoruz. Lady Di, plaj kombinleriyle gerçekten eğleniyordu ve her zaman modanın sınırlarını zorlayarak, kurallarla dolu bir ailede kendi tarzını buluyordu.Diana en başından beri cesur mayoları seviyordu; deniz kenarındaki görünümleri, yıllar geçtikçe daha da güzelleşmeye devam etti. Genç prensesin çiçekli bikinilerden neon mayolara kadar dikkat çekici plaj seçimleri, günlük kraliyet kıyafetlerinden bir kurtuluştu ve onun stil ikonu statüsünün kanıtıydı.

Prenses Di, denizin yakınındayken hem kıyafetleri hem de genel enerjisi belirgin şekilde daha rahat ve neşeliydi. Mallorca, St Tropez ve Necker Adası’nda ortaya çıkan bronzlaşmış ve mutlu Diana'nın bakışları, onun varsayılan Londra modu olan Sloane Ranger stiliyle hiçbir benzerlik taşımıyordu.

Diana'nın günlük hayatı genellikle resmi davetlerle doluydu. Görünüşü her zaman ileri görüşlü ve yaratıcı olsa da tatiller onun daha rahat parçalar ve sofistike stiliyle denemeler yapmasına olanak tanıyordu. Yaz, en unutulmaz görünümlerinden bazılarını sergilediği zamandı ve prenses tatil kaçamaklarında ikonik parçalarla unutulmaz stil anları yaratıyordu.

İşte Lady Di’nin değişen trendlere ve farklı kişisel estetiklere ilham kaynağı olan plaj görünümleri…

 SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.