PRIYANKA CHOPRA BULGARI’NİN YENİ YÜZÜ OLDU

Chopra, kampanya yüzü olmanın yanı sıra Bulgari ile aktivizm çalışmaları yürütecek…

Hollywood’un tescilli moda ikonlarından biri olan Priyanka Chopra, kırmızı halı ve sokak stilleri ile bizi kendine hayran bırakıyor. Moda dünyasında başarılarına bir madde daha ekleyen Chopra, artık dünyanın en büyük mücevher markalarının yüzü olduğunu söyleyebilecek. Geçtiğimiz hafta sonu Bulgari’nin en yeni marka elçisi olan Priyanka Chopra, bir basın açıklamasında “Genç bir oyuncu olarak Bulgari’nin uzun bir süredir ilham kaynağı olan Elizabeth Taylor ve Sophia Loren gibi uluslararası film yıldızlarından örnek aldım. Şimdi ise böylesine ikonik bir mücevher evi ile çalışıp onların izlerinden gitmek hayallerimi gerçekleştiriyor.” dedi. 


İtalyan mücevher markası ile partnerliği için fotoğrafçı Solve Sudsbo ile bir araya gelen Chopra, Bulgari mücevherleri ile poz verdi. Law Roach’un stilistliği ile beyaz düşük omuzlu bir bluz giyen Chopra, Bulgari’nin altın zincir kolyesini ve pırlantalı yüzüğünü taktı. Chopra’nın sade sitli ile kampanyanın tonunu minimalist olarak belirleyen Bulgari, mücevher stillerine yeni bir bakış açısı getirdi. 

Bulgari’nin 137 seneyi aşan tarihi ile sadece kampanya yüzü olmayacak olan Chopra, aynı zamanda doğduğu yer olan Hindistan’da aktivizm çalışmaları yapacak. “Bulgari’nin inanılmaz sanat çalışmalarını her zaman hayranlıkla izledim ve bunlardan büyülendim. Bu yüzden ülkemin çok değerli kaynaklarını kutlayacağım için çok mutluyum.” diyen Chopra, “Bulgari’nin zamansız mücevherlerinde kullanılan renkli taşlardan lüks parfümlerin ana içeriği oplan kokulu çiçeklere kadar, Hindistan’a olan sevgimiz ve ülkenin sunduğu doğal güzelliklere ortak bir saygı duyuyoruz.” diye ekledi.