BEYMEN'İN YENİ KONSEPTİ: BEYMEN SEASONS

Beymen'in, yepyeni konsepti Beymen Seasons Vadistanbul'da açıldı!

Yeni sezonun ve önceki sezonların en seçkin parçalarını aynı çatı altında sunan Beymen Seasons,Vadistanbul, aralarında Dolce Gabbana, Stella McCartney, Saint Laurent, Alexander McQueen, Valentino, Etro, Celine, Corneliani, Isaia’nın yer aldığı dünyaca ünlü markaların yanı sıra Beymen Collection, Academia ve Beymen Blender’ın sezonsuz ve zamansız ürünlerini özel ayrıcalıklar ve fırsatlarla modaseverlerle buluşturuyor.

Toplam 4000 metrekare alanda hizmet veren mağazanın ilk katında kadın hazır giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik, home ve çocuk koleksiyonları; ikinci katında ise erkek hazır giyim, ayakkabı ve çanta koleksiyonları yer alıyor. Geniş ve görkemli dış cephesiyle misafirlerini karşılayan Beymen Seasons Vadistanbul, özel tasarım mobilyaları ve sofistike iç dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Üstün servis anlayışı, ayrıcalıklı hizmetleri, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan Beymen Seasons Vadistanbul, uzman satış danışmanlarıyla her gün 10.00-22.00 saatleri arası hizmet veriyor.

Etİketler