TIFFANY & CO. YENİ T KOLEKSİYONU

Tiffany & Co., özel rose altın ve pırlanta tasarımları Nisan 2020'de satışa çıkıyor.

Tiffany & Co., Tiffany T1'in tanıtımı ile Tiffany T mirasının bir sonraki bölümünü başlattı. Tiffany T koleksiyonunun bu yeni evrimi 1980'lerin başından beri markanın mücevher tasarımlarında yer alan ikonik 'T' motifini öne çıkartıyor. Tiffany T1, mücevherlerin günlük kullanılması konusundaki bilinci arttırıyor.


Stilinizin günlük bir parçası olmaya aday, bu modern ve kullanımı kolay rafine mücevher parçaları cesur bir ifade yaratıyor. Kişisel zevki olan kadınların hayatlarındaki herhangi bir evresinde kendileri için satın aldıkları ve başarılarının bir sembolü olarak kullandıkları Tiffany T1 kendi stillerini en üst seviyeye taşıyor.“Tiffany'de lüksün zahmetsiz ve kolay kullanılması gerektiğine inanıyoruz” diyen Reed Krakoff “Tiffany T1'i tasarlarken, ikonik 'T' motifinin mirasını devam ettirmek istedik, aynı zamanda da eğimli kenarları elmaslarla yükseltip modernize ettik. Bu tasarımlar sayesinde değerli taşların sadece özel günlerde değil, günlük hayatınızda da kendinizi ödüllendirmek için kullanabileceğinizi gösterdik.”

Tiffany T1 Nisan 2020’de, 18 ayar rose altın bilezik ve yüzükleri petek deseninde işlenmiş pırlantalar dahil olmak üzere mücevher severlerin beğenisine sunulcak, Haziran 2020'de koleksiyona 18 ayar sarı ve beyaz altın tasarımları, Eylül 2020'de ise baget pırlantalarla tasarlanmış bilezikler, yüzükler, küpeler ve kolyeler eklenecek. 

Etİketler