TIFFANY & CO.’NUN YENİ YÜZÜ TRACEE ELLIS ROSS OLDU

Karantinanın moda kraliçesi şimdi de ikonik mücevher markasının yüzü oldu!

Tracee Ellis Ross, son dönemlerin en beğenilen isimlerinden biri. Bir sene boyunca kırmızı halı etkinlikleri ve defileler beklenmeye alınsa da Ross, bir şekilde sosyal medya üzerinden göz kamaştıran stilleri evinden yaratmayı başarmıştı. Esprili ama dikkat çekici paylaşımları ile moda dünyasının yeni gözdesi olan Tracee Ellis Ross, Tiffany & Co.’nun da dikkatini çekti!


Tiffany & Co.’nun uzun bir süredir yolculuğunun bir parçası olduğunu söyleyen Ross, bu ikonik ve inanılmaz Amerikan markasına gençlik yıllarından beri hayran olduğunu ekledi. “Gençlik yıllarımda, Tiffany’s mağazasından bir sokak ötede yaşıyordum. Biz 59. Cadde ve 5. Cadde’nin kesiştiği yerde yaşıyorduk ve yürüyerek Tiffany’s mağazasını ziyaret ediyordum. Elsa Peretti’nin altın kolyelerine baktığımı ve hemen anneme anlattığımı hatırlıyorum. İki veya üç sezon bu kolye için anneme yalvarmıştım ve sonunda doğum günümde bu kolyeye sahip olmuştum” diyen Ross, Tiffany’s markasına yıllardır hayran olduğunu anlattı. 


Hayatındaki döngünün tamamlandığını söyleyen Ross, küçükken hayranlıkla baktığı Tiffany & Co. tasarımlarının şimdi ise yüzü olmasının çok heyecan verici olduğunu söyledi. Hayallerinin gerçek olduğunu anlatan Ross, ihtişam eksikliği yaşadığı bir senenin ardından hayatına neşe ve gösterişin geri döndüğünü söyledi. “Zamansız bir mücevher sizi başka diyarlara taşıyabilir,” diyen Ross, Tiffany & Co.’nun T1 koleksiyonunun marka elçisi oldu. 

Klasik ve zamansız bir lüks mücevher koleksiyonunun gardırobunuzdaki herhangi bir kıyafeti yükseltebileceğine inanan Ross, sahip olabileceğiniz en özel parçanın ömürlük bir mücevher tasarımı olduğunu düşünüyor. Tiffany & Co.’nun tasarımlarının tıpkı kendisinde olduğu gibi hayatındaki özel hikayeleri hatırlatabileceğini ve kim olduğunuzu hatırlatabileceğini vurgulayan Ross, bu eşsiz parçaların aynı zamanda stilinizde fark yaratacağını söylüyor. 

Elsa Peretti’nin tasarımlarına hayran olduğunu söyleyen Ross, favori parçalarının altın bir kalp figürlü kolye ve heykelsi bileklik olduğunu ekledi. Stilinde de genelde statement bileklikler veya şık küpeler kullandığını söyleyen Ross, mücevherlerin klasik bir tüvit takımdan desenli bir fuşya elbiseye kadar her şey ile uyum sağlayabileceğini ekledi. Instagram sayfasını bir ‘moodboard’ gibi kullanan Ross, “Kıyafetlerimi paylaşmak bana mutluluk veriyor. Pandemi sırasında çalışmaya devam ettim ve rujumu sürmekten, şık bluzumu giymekten ve tüm bunların üzerine küpelerimi ve kolyelerimi takmaktan vazgeçmedim,” dedi.