TISSUM BY ARZU KAPROL İMZALI MASKELER

#2Al1Bağışla ile eğitim fonuna destek olun!

Tissum by Arzu Kaprol imzalı maskeler ile koruyuculuğu testlerle kanıtlanmış şık maskelere sahip olabilir, aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarına da destek verebilirsiniz! Tasarımcı Arzu Kaprol’un Tissum Health markasıyla yaptığı işbirliğinden doğan maske koleksiyonu Tissum by Arzu Kaprol imzası ile üretildi.

50 yıkamaya dayanıklı olan kumaş maskeler nitelikli yapısı, koruma özelliği ve şıklığıyla dikkat çekiyor.

Avrupa Birliği normlarına uygun olarak üretilen ve testlerden geçerek sertifika alan maskeler, güçlü filtrasyon özelliği ve ergonomik yapıları sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Yüze tam uyumlu, burun kısmındaki tel sayesinde kaymayan, kulak arkasındaki ayarlanabilir mekanizma ile kullanıcının anatomisine uygun olarak ayarlanabilen maskeler uzun kullanımlardan doğabilecek rahatsızlıkları da önlemiş oluyor. 

Tissum by Arzu Kaprol Maskeleri

Arzu Kaprol ile özdeşleşen desenlerden tasarlanan maskeler, 7 farklı seçenekte 2’li set olarak satılıyor. “2 Al 1 Bağışla” kampanyası ile satışa sunulan her iki maskeye karşı bir maskenin geliri ise; özel eğitim fonuna aktarılıyor. Eğitim fonu; Darüşşafaka, Koruncuk Vakfı ve TEV olmak üzere 3 sivil toplum kuruluşuna eşit olarak bağışlanıyor.

Tissum by Arzu Kaprol maskelerine www.tissumhealth.com , Instagram üzerinden tissum_health hesabından veya www.trendyol.com adresinden ulaşabilirsiniz..