SOSYAL MESAFELİ VALENTINO SONBAHAR - KIŞ 2021 KAMPANYASI

#ValentinoEmpathy kampanyası COVID-19 mücadelesine bağışta bulunuyor…

Valentino’nun Sonbahar - Kış 2021 kampanyası, Kreatif Direktör Pierpaolo Piccioli’nin sosyal mesafeli yeni dünya deneyiminden doğdu. Bir moda tasarımcısı olarak koleksiyonları ile hayallerini ve çeşitliliği yansıtmak isteyen Piccioli, fiziksel teması özlesek de empati ile bağlı olduğumuzu ve hepimizin duygulardan ibaret olduğumuzu gösteriyor. 

Gwyneth Paltrow Valentino Sonbahar Kış 2021 Kampanyasında (Valentino)

Valentino değerlerini koruyan Piccioli, sosyal mesafeye rağmen kaybolmayan bir duygu olan empatiye esaslı bir proje hayal ediyor. Toplumu, yer, sınır ve kategori tanımadan, olduğu gibi kutlayan yeni kampanyada Sonbahar - Kış 2021 erkek ve kadın giyim koleksiyonları sergileniyor. 

Laura Dern Valentino Sonbahar Kış 2021 Kampanyasında (Valentino)

Dünyaca ünlü sanatçıların, modellerin ve Valentino arkadaşlarının yer aldığı #ValentinoEmpathy kampanyasında Adut Akech, Anwar Hadid, Christy Turlington, Ellery Walker Harper, Ghali, Gwyneth Paltrow, James Turlington, Janet Mock, Laetitia Casta, Laura Dern, Leon Dame, Liu Wen, Mariacarla Boscono, Mustafa the Poet, Naomi Campbell, Rafferty Law, Rossy de Palma, Rula Jebreal, Tali Lennox, Tang Yan ve Vittoria Ceretti gibi isimleri görüyoruz. 

Naomi Campbell Valentino Sonbahar Kış 2021 Kampanyasında (Valentino)

Bu zor dönemi sevdikleri ile geçiren sanatçıları, oldukları yerde görüntüleyen Valentino, farklı bir kampanya ile dikkat çekiyor. Sanatçıların yakınları tarafından çekilen kampanya fotoğrafları, portreler halinde yer alıyor. Fotoğrafların başrolündeki isimler, katılımlarını bağışlamayı tercih ederken, Valentino Empathy kampanyası COVID-19 mücadelesi ile bilinen Roma’daki Lazzaro Spallanzani Hastanesine €1 milyon bağışta bulunuyor. Hem bu proje hem de uzun dönemli çalışmalar için Lazzaro Spallanzani Hastanesi ile işbirliği yapan Valentino, pandemi sürecine destek olmayı hedefliyor. 

Anwar Hadid Valentino Sonbahar Kış 2021 Kampanyasında (Valentino)

Daha önce İtalya’daki Sacco Hastanesine ve Protezione Civile kurumuna €2 milyon bağışta bulunan Mayhoola ve Valentino, Fransa’daki vakıf Hastanesi La Fondation Hopitaux de Paris’e €1 milyon ve İspanya’daki sahra hastanesine €1 milyon bağışta bulunmuştu. Beklenenden daha uzun süren COVID-19 pandemisi sebebiyle mücadelenin her adımında destek olmayı sürdüren Valentino, Valentino Empathy kampanyası ile bağışta bulunuyor ve sağlık çalışanlarının çalışmalarına ışık tutmak istiyor. 

Etİketler