VICTORIA BECKHAM, YENİDEN ÇANTA TASARLIYOR

Beckham, deri çanta koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Buse Saray BUSE SARAY 01 Eylül 2022
VICTORIA BECKHAM, YENİDEN ÇANTA TASARLIYOR

En iyi deri çantalar sıralamamızda yeni ve şık bir yarışmacı var.

Giysi, ayakkabı, spor giyim ve aksesuarlardan oluşan bir moda imparatorluğu yaratmak yetmezmiş gibi Victoria Beckham, giderek büyüyen repertuarına çanta ve deri ürünleri eklediğini duyurdu.Kendi adını taşıyan markası, çeşitli tonlarda ve tasarımlarda sekiz farklı çanta stilinden oluşan ilk deri ürünleri koleksiyonunu piyasaya sürdü. Şık altın işlemeli yüksek gece çantalarından yumuşak kapitone kumaşlardaki gündelik çantalara kadar uzanan ilk çanta koleksiyonu, modern kadın hayatının her anı için bir şeyler içeriyor.
Victoria Beckham, koleksiyondan şöyle bahsediyor; “Her parçayı vücudun veya görünüşün bir uzantısı gibi hissetmek için tasarladım. Görünüşünde karmaşık olmayan, düşünceli ve yaratılışında düşünülmüş. Çizgiler pürüzsüz ve karmaşıklıklar gizlenmiş, bu da inanılmaz derecede zarif siluetlerle sonuçlanıyor."

Tasarımının yanı sıra, her ürün çok yönlülük sunmak ve mümkün olduğunca pratik olmak için yaratılmış. Beckham, "Genellikle kendimi düşünerek tasarlarım ve pratiklik benim için çok önemliydi" diyor. "Çantamın günlük hayatıma uyması gerekiyor, böylece daha küçük parçalar bile tüm temel ihtiyaçlara uyuyor."
Sakız pembesinden Kermit yeşili tonlarına kadar, koleksiyon kesinlikle moda estetiğine sahip olanlar için bir seçenek içeriyor. Ancak daha zamansız bir renk tonu veya klasik bir şekil arıyorsanız, VB bu bölümü de kapsıyor. Siyah, beyaz ve ten renginin çok yönlü tonlarında çantalar mevcut ve çoğu mücevherden ilham alan altın donanımlarla süslenmiş.


2022 sonbahar podyumunda modeller, payetli örgü elbiseler ve mücevher tonlu detayların yanı sıra yeni stilleri tanıttı. Tasarımcı, bu koleksiyonun her an için çok lüks bir tercih olmasını istedi. Özel bir durum için sakladığınız ve aksi takdirde toz torbasında bırakacağınız türden bir klasik değil.

Başka bir deyişle, bunlar mevsimlik koleksiyonları tamamlamanın ötesine geçen sonsuza kadar çantalar...
ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.