VICTORIA’S SECRET ŞOVLARI GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Victoria's Secret 'meleklerini' çok farklı göreceğiz!

Victoria’s Secret bir zamanlar “seksi” denince akla gelen ilk markaydı. Dönemin modelleri Victoria’s Secret’ın her sene gerçekleştirdiği şovlarında ‘melek’ ünvanına erişince top model statüsüne ulaşıyorlardı. Mükemmel ve erişilemez bir beden algısı yarattığı sebebiyle eleştirilen ve Rihanna’nın Fenty x Savage şovlarının ardından izlenim kaybeden Victoria’s Secret, 2019’da şovlarını iptal ettiğini duyurmuştu. 

Üç yıl Victoria’s Secret şovları olmadan geçirdikten sonra, beklenmedik bir geri dönüş söylentisi dolaşmaya başladı! Victoria’s Secret şovları 2022’de geri dönecek. The New York Times’a bir röportaj veren CEO Martin Waters, Victoria’s Secret defilelerinin sonsuza dek iptal olmadığını ve 2022’de farklı bir formda geri döneceğini söyledi. 

İç giyim markasının adeta bir müzikal şov olan defileleri alıştığımızdan çok daha farklı olacak. Kocaman kanatlar olmadan farklı bir defile planlayan Victoria’s Secret, model seçiminde de yeni bir tol izleyecek. Geçtiğimiz aylarda ‘VS Collective’ adlı bir insiyatif başlatan Victoria’s Secret, farklı bedenlerden, geçmişlerden ve ırklardan marka elçileri seçmişti. Ürünlerinin bedenlerinde de daha geniş bir kapsama hitap etmeyi planlayan Victoria’s Secret’tan Fenty x Savage tarzında bir defile göreceğimizi tahmin ediyoruz.