Jessica Chastain, Damiani'nin Yeni Marka Elçisi Oldu

Damiani, 100. yılını kutlarken yeni küresel marka elçisini duyuruyor.

Buse Saray BUSE SARAY 09 Nisan 2024
Jessica Chastain, Damiani'nin Yeni Marka Elçisi Oldu Getty Images

Damiani, yüzüncü yılını kutlarken Jessica Chastain'in küresel marka elçisi olduğunu duyurdu. Akademi Ödülü sahibi, Damiani'nin sezonun ilerleyen dönemlerinde yayınlanacak olan 2024 bahar reklam kampanyasında yer alacak; bu, İtalyan kuyumcunun reklam kampanyaları için ünlüleri kullanma geleceğiyle uyumlu bir hareket.“Damiani'nin küresel elçisi olmaktan ve bu harika şirketin değerlerini dünya çapında temsil etmekten mutluluk duyuyorum. Yüz yıllık tarih, tutku, işçilik ve yaratıcılık, korunmaya değer önemli bir mirastır" dedi Chastain. “İtalya'nın zanaatkârlığını dünya çapında koruyan ve aktaran bir ailenin parçası olmak benim için bir onurdur.”

Chastain, Damiani elçisi olarak Güney Koreli oyuncu ve model Lee Sung-Kyoung'a katıldı.

En son Benoît Delhomme'un yönettiği psikolojik gerilim filmi “Mothers' Instinct”te Anne Hathaway'le birlikte rol alan Hollywood oyuncusu, Damiani'nin yıldönümünü kutlamak için geçen ay Milano'da bir gala gecesine ev sahipliği yaptı. Gala gecesinde yerel ünlülerin yanı sıra Sophia Loren ve Sung-Kyoung da vardı.

Bu vesileyle Chastain, askısız koyu renkli bir elbise ve elmaslarla çerçevelenmiş 100 karat mavi safir içeren "Mimosa Eternal Blue" adlı etkileyici bir kolyeyle fotoğrafçılara poz verdi. Mücevher, Damiani'nin markanın işçiliğini ve yaratıcılığını öne çıkarmak amacıyla 28 Nisan'a kadar sürecek olan Milano'daki Gallerie d'Italia'da sergisindeki türünün tek örneği olan parçalar arasında yer alıyor.


"Jessica'nın ailemize katılması bizim için bir onurdur. Bir oyuncu ve bir kişi olarak olağanüstü nitelikleri herkes tarafından biliniyor, ancak bizimki aynı zamanda gönülden gelen bir seçimdir" diye konuştu şirketin başkanı Guido Damiani bir açıklamada. “Jessica sofistike, kendini adamış, beğenilen bir kadın ama hepsinden önemlisi, tıpkı bizim gibi özgün ve değerlerine sadık. Birlikte harika işler başaracağımıza ve önemli yeni hedeflere ulaşacağımıza eminim.”


Ünlü kuyumcu, 1924 yılında Guido'nun büyükbabası Enrico Grassi Damiani tarafından İtalya'nın Valenza kentinde kuruldu ve Stone, Tilda Swinton, Loren ve Gwyneth Paltrow gibi ünlü hayranlar kazandı.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.