Toteme, İlk Mücevher Koleksiyonunu Tanıttı

Sürdürülebilir zanaat ile birleşen İskandinav zarafeti, Toteme mücevherlerinde hayat buluyor.

Buse Saray BUSE SARAY 20 Kasım 2023
Toteme, İlk Mücevher Koleksiyonunu Tanıttı

Toteme, çevreci bir dokunuşla kategorilerini zarif mücevherlere genişletiyor. İlk koleksiyon, İtalya'nın Arezzo bölgesinde (bu bölge altın işçiliği geleneğiyle ünlüdür) el yapımı olarak üretilen 18 ayar geri dönüştürülmüş altın ve etik kaynaklı elmaslardan oluşan parçalardan oluşuyor.Hiç kimse minimalizmi, cesur ve zamansız mimari parçalarla Toteme kadar iyi birleştirmez. Marka, geçici trendlere teslim olmayan bir anlayışla; bize bu sezonun en büyük trendlerini işleyen, aynı zamanda günlük giyim dolabınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan iddialı ve ölçülü parçalardan oluşan bir koleksiyon sunuyor.

Koleksiyon iki hikayeden oluşuyor: heykelsi şekillerde ve tek renkli tonlarda bilezikler ve kolyelerden oluşan bir moda koleksiyonunun yanı sıra 18 ayar geri dönüştürülmüş altın, pırlanta ve altın kaplama pirinçten yapılmış parçalardan oluşan kaliteli bir mücevher yelpazesi.

 


“Mücevher benim için her zaman duygusal bir yankı uyandırdı; en değerli eşyalarımdan bazıları her gün taktığım sade vintage parçalardan oluşuyor. Bu yeni mücevher serisinin ilham kaynağı, işlevsel ama zarif parçalarla günlük şıklığa yönelik süregelen arzumdan geldi. Hazır giyimimizin güçlü sadeliğini mücevherlere dönüştürebilmek Toteme için gurur verici bir an ve bu tasarımları dünyayla paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz” diyor Kurucu Ortak ve Kreatif Direktör Elin Kling

 

Kaliteli mücevher düzenlemesi için kullanılan 18 ayar altın, Sorumlu Mücevher Konseyi tarafından belirlenen 'Gözetim Zinciri' standartlarını karşılayan sertifikalı geri dönüştürülmüş altın... Etik kaynaklardan elde edilen, parlak kesim pırlantalar çatışmalara yol açmıyor ve Toteme'nin katı tedarikçi düzenlemelerine uygun olarak güvenli ve adil çalışma koşulları altında çıkarılıyor.

Koleksiyonun fiyatları 360 sterlin ile 2.300 sterlin arasında değişiyor. Şu anda uygulama üzerinden satın alabilir ve çok yakında site üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.