Tudor, Türkiye’deki İlk Butiğini Antalya’da Açtı

İsviçreli lüks saat markası Tudor’un, Türkiye’de açtığı ilk butiğinde tüm saat yelpazesi mevcut olacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Ekim 2023
Tudor, Türkiye’deki İlk Butiğini Antalya’da Açtı

İsviçreli lüks saat markası Tudor, Türkiye’deki ilk butiğini 5 Ekim Perşembe akşamı gerçekleşen özel davetle Antalya’da açtı. Tudor’un Türkiye’de resmi bayiliğini üstlenen Times aracılığı ile açtığı butikte, geçtiğimiz Nisan ayında Cenevre’de Watches&Wonders’da tanıtılan Black Bay, Black Bay 54, Black Bay GMT, Black Bay 31-36-39-41 ve Tudor Royal, yeni tanıtılan Pelagos FXD modelinin yanı sıra tüm mevcut saat modelleri yer alıyor. 90 m2 büyüklüğündeki yeni Tudor butiğinde Black Bay 58 Bronze Boutique Edition da açılışa özel olarak satışa sunuldu.
Tudor Ve #BornToDare

Tudor, 2017 yılında #BornToDare sloganıyla yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya, hem markanın tarihçesini hem de günümüzde simgelediği değerleri yansıtıyor. Karada, buzda, havada veya su altında olağanüstü başarılara imza atarken bileğinde bir Tudor saat bulunan kişilerin maceralarını anlatıyor. Kampanya ayrıca, en ekstrem koşullara dayanabilecek, en zorlu yaşam stillerine uygun saatler üreten Tudor'un kurucusu Hans Wilsdorf'un vizyonunu yansıtıyor. Bu kampanya, Tudor'u bugün bulunduğu noktaya getiren saat üreticiliği yaklaşımının ispatı.

Saat üreticiliği sektöründe en son teknolojileri kullanan Tudor'un inovasyonları artık olmazsa olmaz kalite işaretleri niteliğinde. Tudor'un #BornToDare ruhu, hayata cesur bir pencereden bakmaları sayesinde üstün başarılara imza atan birinci sınıf marka elçileri tarafından dünyanın dört bir yanında destekleniyor.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.