2022 MEZUNLARINA STİL ÇAĞRISI!

Slip elbiselerden, çiçekli siluetlere; 40 mükemmel mezuniyet elbisesi…

Mezuniyet, bir umut, iyimserlik, olasılıklar ve hepsinden önemlisi kutlama zamanıdır! Ve bu günde ne giyeceğinize karar vermek, büyük bir karar…

Mezuniyet töreni yapamayanları düşünürsek (2020 sınıfı el kaldırsın), bu yıl mezun oluyorsanız; TEBRİKLER! Son birkaç yılın kaosunu düşündüğümüzde, bu olay daha da büyük ve önemli hale geldi. Okulun son yılının bir parçası olan tüm karmaşanın ortasında, giyecek bir şeyler seçmek oldukça zor olabilir ve işte biz tam da burada devreye giriyoruz.

Mezuniyet töreninizin nerede veya nasıl yapıldığına uygun olarak, en iyi mezuniyet elbisesini bulmanın kolay olmadığını biliyoruz. Elbette, elbisenizin havalı ve ortama uygun görünürken, tarzınıza da uymasını istiyorsunuz. Ayrıca elbisenin fotojenik olması gerekiyor ve de tüm tören boyunca giyilecek kadar rahat... Tüm bu şartlar göz korkutucu gelebilir, ancak endişelenmenize gerek yok. Kabarık, dar, parlak ya da minimal olmak üzere birçok mezuniyet elbisesi seçeneğiniz olduğunu söyleyebiliriz.

Önceki yıllarda fırfırlar ve kabarık kollar trend olmasına rağmen, kurallar pandemi ile değişti. Bu, seçtiğiniz mezuniyet elbisesinde en iyi şekilde görünmek ve hissetmek için sıfır kısıtlama olduğu anlamına geliyor.

Karışık desenli maksi elbiselerden daha ince askılı elbiselere kadar; her vücut tipine, estetiğe ve renk tercihine uygun mezuniyet elbiselerini inceleyebilirsiniz.