BIRAKIN YILBAŞINDA AYAKKABILARINIZ KONUŞSUN

Yılbaşı için ‘statement’ gösterisi…Zorlu bir seneyi geride bırakırken bu ışıltılı ayakkabılar yeni yılın ilk dakikalarına en havalı, özgüvenli ve neşeli haliniz ile girmenize sebep olucak.

2020’nin sona erdiğine inanamıyoruz! Batik desenli eşofman takımları ve desenli maske alışverişi yaptığımız günler dün gibi… Ancak şimdilerde alışveriş listemiz yeni yıl akşamına odaklanıyor. “Evde pijama takımları mı yoksa klasik gösterişli stiller mi?” ikilemini yaşarken, modumuzu yükseltmek için her sene olduğu gibi payetli ve pırıltılı kıyafetlere yöneleceğiz gibi görünüyor. Sosyal mesafeye dikkat ettiğimiz ve evde kalmak durumunda olduğumuz yılbaşı akşamı için şimdiden planlar yapmaya başladık. Arkadaşlar ile Zoom partileri, ailemiz ile sade bir yemek veya tek başımıza film maratonu… Konu ne olursa olsun yılbaşı stilini yüceltecek bir parça var, o da ‘statement’ ayakkabılar! 

Evet, haklısınız… Bu sene öncekilere hiç benzemiyor. Herkes evdeyse neden gösterişli ve ışıltılı bir ayakkabı giyelim ki? Ama beklenmedik şeyler 2020’nin en unutulmaz özelliklerinden biri olacak. Bu nedenle bu ilginç seneyi beklenmedik bir stil ile noktalamaya hazır olun. Önümüzde çok daha güzel bir sene olduğunu hayal ederken, modunuzu değiştirecek bir stile yönelin. Güzel ve şık giyinmek özgüvenimizi ve mutluluğumuzu artırır. Bunu yapmak için yılbaşı gecesinden daha iyi bir neden düşünemiyoruz. 

İster topuklu, ister bot, ister babet! ‘Statement’ ayakkabılar her modele uyum sağlıyor. Yılbaşı süslerini andıran ışıltılı ayakkabılar 2021’e en tarz haliniz ile adım atmanızı sağlayacak. Fotogaleride sizin için seçtiğimiz ‘statement’ ayakkabıları görebilirsiniz…