GARDIROBUNUZU GÜNCELLEYECEK 3 PARÇA

Hepimiz gardırobumuzun karşısına geçip ‘Giyecek hiçbir şeyim yok!’ diye söylenmişizdir. Ancak bu 3 parça ile dokunduğunuz altın olacak!

Tüm kıyafetinizi değiştirebilen parçalar stilinizin olmazsa olmazıdır. En standart kıyafeti bile değiştirebilen parçalar ile giyecek birşey bulamam derdinden kurtulabilirsiniz.

1. Deriler

Deri bir ceket hemen hemen herşey ile güzel olabilir. Kıyafetinize asi bir tavır katmak isterseniz üzerinize bir deri ceket alarak kolayca bu tavrı yakalayabilirsiniz. İster jeanler ile havalı bir tarz yakalayın ister mini elbisenize kontrast bir hava katın, deri parçalar her zaman kurtarıcınız olabilir.

2. Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri ile makyaj rutininizi bile atlayabilirsiniz. Yaz sezonunun vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlükleri görüntünüze gizem katarken aynı zamanda tarz görünmenizi sağlar. Kedi gözlüklerinden, pilot gözlüklerine kadar birçok seçenek ile kendi tarzınıza uygun güneş gzlükleri her zaman en sade kıyafete hava katabilir!

3. Kaliteli Basic Üstler

Çok hareketli bir eteğiniz var ve ne ile giyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman basic üstler en büyük yardımcınız olacak. Sade üstler deri ceketler gibi herşey ile kombinlenebilirken en çaresiz anınızda çözümünüz olacaktır. Basic bluzlar farklı aksesuarlar ile kombinlenerek tamamen farklı tarzlarda görünebilir. Bu nedenle gardırobunuzda her renkten basic bluz bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak bu bluzları seçerken kaliteden ödün vermeyin.