IRINA SHAYK’IN POSTALLARINDAN İLHAM ALIYORUZ

Ünlüler yaz kış demeden postallardan vazgeçmiyor!

Irina Shayk, postalların zamansız ve mevsimsiz bir stile sahip olduğunu kanıtladı.

Shayk gibi Kaia Gerber, Kendall Jenner, Hailey Baldwin ve Bella Hadid de postalları yaz mevsiminde kullanan isimler arasında.

Mini denim şortlar, desenli elbiseler ve etekler ile oldukça ‘cool’ bir tarz yaratan postalların bir süper model favorisi olduğunu söyleyebiliriz. Tıpkı bir beyaz sneaker gibi tüm kıyafetleriniz ile uyum sağlayabilen postallar, feminen stillere havalı bir asilik katarken aynı zamanda punk-rock şıklığın anahtarını sunuyor. Geçtiğimiz günlerde New York’ta gezmeye çıkan Irina Shayk, yaz ayının klasikleri arasında olan sandaletler yerine Dr. Martens’in kalın tabanlı ve tokalı postallarını tercih etti. Mini çiçekli elbisesini oversized deri bir blazer ceket ile eşleştiren Shayk, postalları ile oldukça havalı bir sokak stili yarattı. Feminen çiçekleri deriler ile buluşturan Shayk, aynı zamanda modanın çok sevdiği kontrast stillere de uyum sağlamış oldu. 

Irina Shayk gibi postalların mevsimsiz olduğunu düşünüyorsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz postal modellerini inceleyebilirsiniz….