KAPSÜL GARDIROP İÇİN İHTİYACINIZ OLAN 5 SET

Sonbahar gardırobunuzu sadece takımlar ve setlerden oluşturabilirsiniz!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 10 Eylül 2022
KAPSÜL GARDIROP İÇİN İHTİYACINIZ OLAN 5 SET Instagram

Birbirinden farklı parçaları bir araya getirmek oldukça zor bir zanaat! Bunu hepimiz çok iyi biliyoruz… Bazı zamanlarda giyinmek için mücadele etmeden zahmetsizce şık ve tarz görünebilmeyi düşlediğimiz de oluyor. İşte modadaki set ve takımlar tam olarak bu noktada hayatımıza giriyor. Vaktinizin kısıtlı olduğu veya uğraşmak istemediğiniz günlerde kapsül gardırop olarak oluşturduğunuz takımlar ve setler kurtarıcı olacak! Etekli, pantolonlu ve şortlu takımlar, sadece aksesuar, ayakkabı ve çanta eşleştirmesini yaparak evden dakikalar içinde çıkabilmenizi sağlıyor. 

Pandemi döneminde hayatımızda yer edinmeye başlayan triko ve eşofman takımları, zamanla her stile uyarlandı. Evden sokağa kadar her yeri setler ve takımlar sararken, bu zahmetsiz şıklık kısa yoluna kayıtsız kalamadık. Gardırobunuza yazımızda bahsedeceğimiz beş seti eklerseniz, tüm mevsimi hiç zahmet etmeden geçirebilirsiniz!

Set ve takım dendiği zaman aklınıza sadece tek renkli stiller geliyor olabilir. Ancak son zamanlarda takımlar da bambaşka desenlere ve renklere bürünerek oldukça etkileyici hale geldi. Özellikle gece stili için yaratılan takımlarda payetler, tüy detayları ve işlemeler oldukça dikkat çekici hale geliyor. Geçiş ve sonbahar mevsimini en az çabayla ama maksimum şıklıkla geçirmek istiyorsanız bu setler, gardırobunuza eklemeniz şart!

Fotogaleride kapsül gardırop için ihtiyacınız olan 5 seti görebilirsiniz…


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.