KÜÇÜK SİYAH… KAZAKLAR!

Kış kombinlerinin joker parçası!

Davetlerin kurtarıcısı olan küçük siyah elbiseler gibi siyah deri ceketler, siyah kazaklar ve siyah botlar da bir çok kombinin en iyi dostu oluyor. Her şey ile uyum sağlayan siyahlar gerçekten de ne ile eşleştirseniz uyum sağlıyor. Sonbahar Kış 2019 / 2020 sezonunda birçok renkli ve değişik trend var… Desenli piliseli etekler, bol paça pantolonlar, ispanyol paçalar... Eğer bu birbirinden çeşitli trendleri ne ile kombinleyeceğinizi bilemiyorsanız, cevap çok basit: siyah kazaklar! Kış gardırobunun kahramanı olan siyah kazakları tüm trendler ile eşleştirebilirsiniz. 

Sizin de bir siyah kazak aşığı olduğunuzu biliyoruz! Boğazlı, kalın, vücuda oturan, oversized, dantelli ve çok daha fazlası… Siyah kazakların gücünü küçümsemeyin! Farklı modelleri ve tasarımları ile bambaşka formlara bürünen siyah kazaklar bile kendi aralarında tarz farkına sahip. Giydiğiniz pantolonun veya eteğin modeline göre değiştirerek giyebileceğiniz siyah trikolar, bu sezon diğer trendler ile paralel ilerliyor. Asimetrik kesimlerin, drapelerin ve işlemeli modellerin dikkat çektiği triko modelleri kombinlenmesi en zor parçanızla uyum sağlayabilir. 

Sokak stilinizde kotlar ile kombinleyebileceğiniz oversized triko kazaklar, ofis şıklığında kalem eteğinizle giyebileceğiniz fitilli boğazlı kazaklar, gece stilinde slip etekleriniz ile eşleştirebileceğiniz asimetrik kesim trikolar… Hepsini fotogaleride sizin için seçtiğimiz siyah kazaklar arasında görebilirsiniz…