LAPTOP DOSTU ÇANTALAR

XXL çantaların büyük geri dönüşü!

İçine sadece bozuk para sığan mikro mini çantaların devri tamamen bitti diyemeyiz… Ancak kocaman çantaların şu sıralar en kullanışlı ve trend çanta modelleri arasında olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İçinde tüm ihtiyaçlarınızı taşıyabileceğiniz bavul misali çantalar, ofis şıklığının zorunlulukları arasında. Normalde gittiğiniz bir festivalden veya fuardan aldığınız bez çantayı laptop çantası olarak kullanıyorsanız artık bir güncelleme yapma zamanı geldi demektir. Deri, hasır, desenli veya işlemeli modelleri ile yeni ‘it’ çantanız olacak olan kocaman çantaları ofiste, hafta sonu veya bir sürü şey taşımak zorunda olduğunuz herhangi bir durumda kullanabilirsiniz. 

Salvatore Ferragamo, Valentino, Christian Dior, Giambattista Valli İlkbahar Yaz 2020 Defileleri (Getty Images)

Oversized trendini çantalara taşıyan bu büyük modeller, düşündüğünüzden çok daha estetik görünüyor. Normalde sadece iş için tercih edilen büyük çantaları günlük hayatınızda da kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle bu sıralar maskeler, dezenfektanlar ve kolonyalar taşırken mikro mini çantalar pek de ihtiyaçlarımızı karşılayamıyor. İçine dünyaları sığdırabileceğiniz bu çantalar ise fonksiyonu dışında oldukça havalı görünüyor. 

Marni İlkbahar Yaz 2020 Defilesi (Getty Images)

İlkbahar- Yaz 2020 defileleri ile başlayan kocaman çanta trendi, geniş çantaların ne kadar ‘cool’ göründüğünü kanıtlıyor. Ofis dışında, defilelerde olduğu gibi kolunuzun altında taşıyabileceğiniz bu çantalar yürüdüğünüz sokakları podyuma dönüştürmeyi garantiliyor. Trendlerin çok daha kullanışlı ve konforlu bir yöne ilerlediği bu sezonda, rahat trendlerden sonuna kadar faydalanmaya hazırsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz 20 laptop dostu çantayı görebilirsiniz…