NASIL GİYİLİR: KLOŞ ETEK

Sezonun sürprizi kloş etekleri stilinize uydurmanız için birkaç öneri…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Haziran 2014
NASIL GİYİLİR: KLOŞ ETEK<#text>


<#text> Şüphesiz kloş eteklerin en favori olduğu yıllar meşhur Oscar'lı müzikal Batı Yakasının Hikayesi'nin yıllarıydı... 1960'lı yılların müziklerine uyum sağlayan bu etekler, bu sezonun belki de en keyifli sürprizi... Bele oturan ve ardından büzgülerle bollaşan bu etekler, kombinlenmesi kolay bir parça gibi gözükse de işin bazı pük notaları var!


<#text>


<#text> 1 Kloş eteğinizin düz renklerde olmasına dikkat edin. Belden bollaşan model, sanılanın aksine figürü daraltmaz aksine basenleri vurgular. Desenlerle birleştiğinde sizi daha da iri gösterebilir.


<#text> 2 Mutlaka üstünüze oturan parçaları tercih edin. Gömlekler veya bluzler, içinize soksanız bile hacimli bir görüntü yaratacaktır.


<#text> 3 Kloş eteklerinizi ayakkabılarla eşleştirirken hayal gücünüzü sınırlamayın. Bu etek sandaletler kadar, yazlık botlarla, babetlerle, topuklularla da uyumlu.


<#text> 4 Aksesuarlar bu yazın enerjisini taşıyan parçayı yukarı çeken en önemli yardımcılarınız. Şapka, gözlük, küpe, kolye... Bol bol kullanın deriz!


<#text>


<#text> Bizim yaptığımız stili incelemek ve detaylarını öğrenmek içinse önce aşağıdaki videoyu izlemeniz sonra da galerimize göz atmak için BURAYI TIKLAMANIZ yeterli.


<#text> <#text>SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.