Pamuk Prensesin Alternatifi

Sadece yeni çözümler peşindeyiz

Her davette çoğunluk gecenin “prenses”i olmayı hayal ederken siz herkese bir fark atmaya ne dersiniz? İşiniz düşündüğünüz kadar zor değil. Tek yapmanız gereken, şu meşhur kokteyl elbisesine bir alternatif üretmek. Seçeneklerin sonsuz olmamasıysa, olaya sadece biraz daha heyecan katıyor.
ALTERNATİF 1Son zamanlarda bir konuda ağız birliği yapmış gibi aynı şeyi söylüyoruz: Elbise hepimiz baş tacı. Her durumda kurtarıcı… Günlük hayatta, davetlerde... Peki ya kokteyl elbisesi? Şık olmak istediğimizde akla hemen ve bir teko mu gelmeli? Ona mahkum olmak zorunda mıyız? Hiç de değil! Pantolonun en yeni halleri buna en güzel cevap. Şık bir pantolon, en iddialı elbisenin önünü kesecek güçte! Üstelik gardırobunuza bir yatırım olarak, herhangi bir elbiseden çok daha uzun ömürlü. Kaliteli bir modeli, sizin iki sezonda terk edenlerden değil, uzun yıllar size eşlik edecek gerçek bir dost ayarında.
ALTERNATİF 2İlla elbise diyenlerdenseniz, başkalarının üzerinde görme ihtimaliniz olan yeni sezon modellerinden uzak durun, çünkü bir seçeneğiniz daha var; o da vintage. Ama bu konuda dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var: 20-70’li yılları kapsayan, döneminin en iyi örneği (olması gereken) bu elbiselerin pek çok sahtesi, yani vintage’la bir ilgisi olmayan alternatifleri var.

Etİketler