PARTİ KÜPELERİ

Parti sezonu açıldı ve ihtişamlı küpeler radarımıza giriş yaptı.

Çam ağaçları süslendi ve tepesine kocaman ışıltılı bir yıldız kondu! Yani, yeni yıl geri sayımı başladı! Parti sezonuna resmi olarak giriş yapmak üzereyken parlak, ışıltılı, işlemeli ve kocaman küpelerin gücünü ortaya çıkarma zamanı. Modanın ‘statement’ küpeler ile olan uzun süreli ilişkisi, her parti sezonunda yeniden gündem oluyor. Adeta paralel ilerleyen partiler ve kocaman ışıltılı küpeler, 2020 için tekrar bir arada. 

Geçmişte sade kombinler ile eşleştirilen dev küpeleri artık her durumda kullanabilirsiniz. Moda kurallarının yeniden yazıldığı yeni sezonda, payetli kıyafetlerinizi simli küpelerle, işlemeli elbiselerinizi kristal taşlı avize küpeler ile kombinleyebilirsiniz! 70’lerin disko ışıltısını, 80’lerin abartısıyla… 90’ların metaliklerini, 2000’lerin sedefleriyle buluşturan trendler, aynı eğlenceli karmaşayı küpelerde de sürdürüyor. 

Yazılı, metalik, avize, kristalli ve işlemeli olarak farklı şekillerde görülen küpelerin, ne kadar farklı olurlarsa olsunlar bir ortak noktaları var! O da hepsinin gözden kaçamayacak kadar dikkat çekici olması! Fotogaleride günlük kombinlerinizi bile parti havasına büründürecek küpeleri inceleyebilirsiniz…