PARTİ TADINDA PİJAMALAR

Yılbaşı kutlama konsepti: Pijama partisi!

Her sene yeni yılı farklı bir şekilde kutlamaya çalışıyoruz. Arkadaşlar ile kutlamalar, aile yemekleri, etkinlikler, konserler veya partiler… Zaman zaman pijama terlik televizyon üçlüsüne yönelsek de genelde yılbaşı akşamı daha hareketli bir şeyler yapmak istiyoruz. Bu sene uzak durmaya çalıştığımız pijama, terlik, televizyon üçlüsü neredeyse tüm dünyanın yeni yıl kutlaması haline geliyor. Madem evdeyiz o zaman pijama stilimize parti dokunuşları ekleyebiliriz. 


2020’nin çoğunu evde, pijama takımlarımız veya eşofmanlarımız ile geçirdikten sonra senenin noktasını koymanın en iyi yöntemlerinden biri pijama setleri olabilir. Pijama dediğimiz zaman aklınıza bol tişörtler ve ekoseli pijama altları gelmesin! Yılbaşı için oldukça eğlenceli ve dikkat çekici pijamalardan bahsediyoruz. Tüy detayları, ipekler, desenler ve capcanlı renkler! Son yıllarda kırmızı halı stillerinde bile gördüğümüz gösterişli pijamalar, evde yılbaşı kutlamaları için ideal. 


Geleneksel yılbaşı temalarını bu sene dilediğimiz kadar yaşayamasak da yeni yıl akşamı stilinize biraz festival havası katabilirsiniz. 2020’nin en belirgin özelliklerinden biri olmanın yanı sıra uzun bir süre çıkarmadan yaşadığımız pijamalar, evde geçirdiğiniz bir zamanı kutlamaya dönüştürüyor. 

Sadece yılbaşı kutlamaları için değil günlük hayatınızda bile kullanabileceğiniz ipek ve desenli pijama setleri, hem influencer'ların sokak stiline hem de ünlülerin kırmızı halı stillerine gönderme yapıyor. Topuklu ayakkabılar ile gece stiline, sneakerlar ile gündüz stiline uyarlanan pijama takımları bu yılın favori görünümlerinden biri diyebiliriz!Ev tarzınıza parti havası katmaya hazırsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz pijamaları inceleyebilirsiniz…