Renkli Giymenin 5 Yolu

Stilinizde renkleri kullanma dersine hoş geldiniz!

Buse Saray BUSE SARAY 05 Eylül 2023
Renkli Giymenin 5 Yolu

Tamamen siyah bir görünümün modası asla geçmese de, nötr renkler gibi daha güvenli seçimler için canlı renklerden kaçarak kendi stilinizi bulmak kolaydır. Görünümünüzde parlak renkleri mi denemek istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz! Stilinizde renkleri kullanma dersine hoş geldiniz!Gösterişli renkler, doğası gereği kalabalığın arasından sıyrılıyor ve herhangi bir kıyafeti benzersiz kılıyor. Ancak stil sınırınızın dışına çıkmak biraz sinir bozucu olabilir. Renkleri tarzınıza uygun şekilde denemek, kendinizi güçlü hissettiğiniz şeyi bulmanıza yardımcı olacaktır.


Renkli Giymenin 5 Yolu

Renkli Giymenin 5 Yolu / 0
1 Instagram

NÖTR RENKLE EŞLEŞTİRİN
Baştan aşağı çarpıcı bir renk kullanmak sizi rahatsız ediyorsa; parlak renklerinizi siyah, beyaz, krem gibi nötr renklerle eşleştirmeye yönelin. Bu, görünümünüz için temiz bir zemin sağlayarak, canlı renklerin rahatlık alanınızı aşmadan parlamasına izin verir.

Fotoğraf: @fannyekstrand

Renkli Giymenin 5 Yolu / 1
2 Instagram

TAKIMLA MAKSİMUM ETKİ YARATIN
Canlı renkte bir takım, iş gardırobunuzu yenilemenin harika bir yolu ve güçlü bir renk ifadesinin mükemmel bir yoludur. Rengin ana ilgi noktası olduğundan emin olmak için sade aksesuarlar seçerek renk etkisini artırabilirsiniz.

Fotoğraf: @sofiarichiegrainge

Renkli Giymenin 5 Yolu / 2
3

MONOKROM STİL
Baştan aşağı tek renk giyimin sadeliği sürekli bir çekiciliğe sahiptir. Şık bir görünüm elde etmek için ister muhteşem silüete sahip bir elbise, ister bluz ve etek ikilisini deneyin. Size bırakıyoruz!

Fotoğraf: @emilisindlev

Renkli Giymenin 5 Yolu / 3
4 Instagram

CESUR AKSESUARLAR DENEYİN
Temiz tarafsızlığıyla kot, bir görünüm oluşturmak için mükemmel bir temel ve renkli bir aksesuarın sahneyi almasına izin vermek için harika bir zemin sunar. Ve aksesuarlar, stilinizde istediğiniz rengi denemek için mükemmel bir yoldur!

Fotoğraf: @xeniaadonts

Renkli Giymenin 5 Yolu / 4
5 Instagram

ÇARPICI RENKLERE SARILIN
Geniş bir renk paletini benimsemeye hazır olanlar, renklerinizi çatıştırmaktan çekinmeyin. Renkli giyinmenin en keyifli yollarından biri rahat olmaktır; tonları, desenleri, şekilleri ve dokuları karıştırmak gerçekten canlı trendi hayata geçirir.

Fotoğraf: @oliviaandalice


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.