SPOR ZAMANI: 10 KOŞU VE YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI

Bu ayakkabılar ile günlük 10 bin adım hedefine ulaşmak çok daha kolay!

Kendine günde 10 bin adım tamamlamayı hedef koyanlardansanız iyi bir spor ayakkabısına ihtiyacınız var. Bu dönemde spor salonlarına gitmek yerine dışarıda egzersiz yapmayı tercih ediyorsanız ayağınıza destek olacak ve enerjinizi tüketmeyecek bir ayakkabı şart! Özellikle engebeli yerlerde bulutların üzerinde yürüyormuş veya koşuyormuş hissi yaratan spor ayakkabıları gelişen teknoloji ile koşuculara özel olarak tasarlanıyor. Sadece egzersiz hedeflerinizin yanı sıra fiziksel sağlığınızı da korumalısınız. Yanlış bir ayakkabı seçimi bacak kaslarınıza hatta belinize bile zarar verebilir. İşte tam da bu yüzden en iyi spor markalarının en çok tercih edilen spor ayakkabılarını bir araya getirdik. Koşucular ve sporcular tarafından oylanan bu ayakkabılar, şok absorbe özellikleri ve ayağı kavrayan silüetleri ile antrenman performansınızı zirveye çıkarıyor. 

Hem dışarıda hem de içeride antrenman yapmak istiyorsanız güçlü bir yastık sistemi ve nefes alan bir model öneriyoruz. Egzersiziniz boyunca size destek olacak bu koşu ayakkabıları ile antrenman sürenizi sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz. Yürüyüşte veya koşuda bedenen yorulmasanız da ayaklarınızın ve bacağınızın arkasının ağrıdığını hissediyorsanız, bunun sebebi muhtemelen ayakkabı tercihiniz. Yere basınç kuvvetinizi ayarlayarak enerji dağılımını dengeleyen koşu ayakkabıları ile engelleri kaldırın! 

Egzersiz ve antrenman hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştıran spor ayakkabılarını görmek için fotogaleriye göz atabilirsiniz….