ÜNLÜLER STİLLERİNDE JEAN PANTOLONLARI NASIL KULLANIYOR?

En sevdiğimiz 10 yıldızın jean pantolon stillerini deniyoruz!

Evet, birçok parça klasik ve vazgeçilmez ancak itiraf edelim ki hiçbirini kot pantolonlar kadar sık kullanmıyoruz! Bıkmadan her gün giyebileceğimiz jean pantolonlar, modanın en sevilen parçalarından biri. Normalde mavi ile pek çok renk bir arada kullanılmıyor ancak konu mavi jean pantolon ise nasıl olduğunu bilmiyoruz ancak gözümüz her şeyi jeanler ile bir arada görebiliyor! Son yıllarda devrim niteliğinde bir dönüşüm geçiren jean pantolonları tayt formunda jegging olarak bile gördük. Bacaklarımızı sıkan skinny jean kabusu sona ererken, artık jean'lerimizi farklı tonlarda, işlemeler ile, desenler ile ve çok daha bol ve rahat silüetlerde görüyoruz. Son sezonların rahat şıklık temasına uyum sağlayan bol kesim jeanlerin yanı sıra ‘statement’ bot trendini öne çıkaran ‘bootcut’ ve kesik paça jeanler de bir o kadar popüler. Formdan forma giren ancak özünü asla kaybetmeyen jean pantolonlar, ünlülerin stillerinin de vazgeçilmezleri arasında. 

Her zaman gösterişli veya havalı giyinmeyi başaran ünlüleri, görkemli kırmızı halı stillerinde görmeye alıştık. Ancak yıldızların sokak stillerini gösterdikleri Instagram paylaşımları da en az kırmızı halı görünümleri kadar etkileyici! En son trendleri ilk giyen yıldızlar aynı zamanda henüz satışa sunulmamış parçaları giyme gibi oldukça kıskandıran bir lükse sahipler. Kendileri için özel yaratılan parçaları veya defilelerden gardıroplarına taşınan tasarımları giyseler de ünlülerin stilleri zahmetsizce sonbahar gardırobunuza uyarlanabilir! Eğer ünlülerin stillerini günlük hayatta denemek istiyorsanız, jean pantolon stillerinden başlayabilirsiniz. 

Hem günlük hem de gece stilinde kot pantolonları unutmayan yıldızlar, Sonbahar 2020 trendlerini kullanarak havalı stiller ile karşımızdalar. Sezonun asit yıkama, ispanyol paça, bol kesim gibi birçok jean trendini kullanan ünlüler, ‘yıldız’ ünvanlarına yakışır eşleştirmeler ile jean pantolon stillerimize ilham kaynağı oluyorlar. İmrenerek baktığımız ünlü stillerini denemek düşündüğünüzden çok daha kolay! Renkli, eğlenceli, minimalist veya sade… Ünlülerin jean pantolon yorumlarını görmeye hazır mısınız?

Fotogaleride 10 ünlünün jean pantolon stilini gardırobunuza uyarlama yöntemlerini inceleyebilirsiniz…