ÜNLÜLERİN ELBİSE STİLLERDEN İLHAM ALIYORUZ!

Kylie Jenner’dan Olivia Palermo’ya kadar… Elbise giyme dersini yıldızlardan alıyoruz!

Instagram sayfamızda gezerken ünlülerin stillerine hayran kalıyoruz ve itiraf edelim ki çoğu zaman aklımızda “Bu stili nasıl giyebilirim ki?” diye düşünüyoruz. Artık bu düşüncelerinizi aksiyona geçirme zamanı! Ünlülerin en şık elbise stillerini birlikte deniyoruz. ‘Statement’ stilleri ile bizi kendilerine hayran bırakan yıldızların stilini çoğu zaman ‘giyilemez’ olarak görüyor olabilirsiniz. “Aynı elbiseyi, aynı ayakkabıyı nereden bulacağım?” diye sitem ediyorsanız, müjdemiz var! Sizin için ünlülerin en beğenilen sonbahar elbise stillerini yarattık. 

Davetlerde, günlük stilde hatta ofis şıklığında bile deneyebileceğiniz elbise stilleri ile klasik sonbahar gardırobunuza fark katma zamanı. Gri bulutlar arasında turkuaz mavi bir elbise giyen Elsa Hosk, ‘pumpkin spice’ sezonuna turuncu deri elbisesi ile uyum sağlayan Kylie Jenner veya üst üste farklı elbiseleri stilize eden Olivia Palermo… Sonbahar 2020 trendlerini denemenin en eğlenceli yolu ünlülerin stillerinden geçiyor. Hem sokak modasından hem de podyumlardan birçok farklı stili bir araya getiren ünlüler ve stilistleri bizim için harika bir ilham panosu hazırlıyor. 

Yeni sezon trendlerini nasıl ve nerede giyeceğinizi bilemiyorsanız, esin kaynağınız en sevdiğiniz ünlüler olabilir! Sonbahar 2020 elbiselerini giyme dersini yıldızlardan almaya hazırsanız fotogaleride sizin için yarattığımız elbise stillerini inceleyebilirsiniz…