YAZ BOYU KOLUNUZDAN DÜŞÜREMEYECEĞİNİZ PLAJ ÇANTALARI

Sahil şıklığından şehir stiline kadar her yerde bu çantaları kullanabilirsiniz!

Büyük plaj çantaları sahil şıklığının temel parçalarından biri. Son zamanlarda XL çanta trendi ile şehir stiline de taşınan plaj çantaları artık tüm sezon boyunca kullanılıyor. Kullanışlı olmasının yanı sıra deniz kenarı esintisini gittiğiniz her yere taşıyan bu renkli, hasır veya PVC çantalar stilinizin tamamlayıcı parçası oluyor. Dışarı çıktığında yanında çok fazla şey taşıyanlardansınız, bu sezon günlük stilinizde de plaj çantalarını tercih edebilirsiniz. Sevimli minik çanta trendini kıskandıran eğlenceli plaj çantaları slogan detayları, işlemeleri ve püskülleri ile tam anlamıyla bir ‘statement’ çantasına dönüşüyor. 

Celine, Valentino, Anteprima ve Christian Dior İlkbahar Yaz 2020 Defileleri (Getty Images)

Valentino ve Celine gibi markaların İlkbahar-Yaz 2020 defilelerinde ve sosyal medya stillerinde jean'ler veya yaz elbiseleri ile eşleştirilen rafya ve hasır kutu çantalar, plaj çanta stilinin her yerde kullanılabileceğini kanıtladı. Aynı şekilde sahile giderken güneş kremleri, su şişesi, havlu ve kitap gibi tüm ihtiyaçlarınızı alabilen plaj çantaları mevsimin en kullanışlı çantaları arasında. Henüz tatil planı yapmadıysanız da hafta sonu şıklığınızda dikkat çekici ve renkli bir hasır çantayı stilinizin başrolüne yerleştirebilirsiniz.


Sadece hasır ve rafya kumaşlar ile sınırlı kalmayan yeni sezon plaj çantaları plastik, kumaş, eşarp gibi birçok farklı formda görülüyor. Kolunuzda yaz mevsimini taşıyacağınız bu renkli çantalar ile her daim bir kaçamağa hazır olabilirsiniz. Adeta küçük bir tatil çantası kadar geniş olan plaj çantaları yeni sezonda güncellemeniz gereken parçalar arasında. Gardırobunuzdaki klasik bej hasır çantanın yanına alternatif stiller eklemek istiyorsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz plaj çantalarını görebilirsiniz…