YENİ ÜNİFORMAMIZ: EŞOFMANLAR

Sosyal izolasyon için en rahat ve tarz eşofman takımları…

Hepimiz yeni normalimize alışmaya çalışıyoruz…. Bu da değişen günlük rutinler demek oluyor. Her sabah uyanıp makyaj yapıp giyinmek yerine belki de gün boyunca pijamalarımız veya eşofmanlarımızla evin içerisinde geziyoruz. Evet, farklı kıyafetler giymek modumuzu yükseltebiliyor ancak itiraf edelim ki hiçbir şey eşofman takımlarımızdan daha rahat değil! Yeni üniformamız haline gelen eşofman takımınızı günlerdir değiştirmiyor ve sürekli aynı şeyleri giyiyorsanız, izolasyon hayatınıza renk katma zamanı geldi!


Aslında sokak modasının da son yıllarda favorisi haline gelen eşofman takımları, 90’lı yılların hip-hop kültürü ve 2000’li yılların başındaki kadife eşofman takımı furyasının arasında yer alıyor. Gönüllü ev karantinasına girmeden önce ünlülerin sokak modasını da ele geçiren eşofman takımları Kardashian kardeşlerinin öncülüğü ile topuklu ayakkabılar ile eşleştiriliyordu. Şu sıralar topuklu ayakkabılar yerine pofuduk terliklerimiz ile eşleştirdiğimiz eşofman takımlarında biraz değişiklik yapma zamanı sizce de gelmedi mi?


İpekler, teknik kumaşlar, trikolar ve desenler ile bezenen eşofman takımları ile her gün farklı bir stil yaratabilirsiniz! Şimdi sakince o günlerdir çıkarmadığınız eşofman takımına veda edin ve fotogaleride yeni sosyal izolasyon gözdenizi bulmaya hazır olun…

Etİketler