YILBAŞI IŞIKLARINI KISKANDIRAN ÇANTALAR

Biraz yılbaşı ağacı süslerini, biraz renkli ışıkları biraz ise yeni yıl parıltısını anımsatan gece çantaları, harika bir parti modu tamamlayıcısı

Gösterişli ve ışıltılı kıyafetler 2020 gibi bir yıl için ‘out’ görülebilir… Kalabalık partiler, davetler ve yeni yıl etkinlikleri bu sene için bir mola vermişken, kutlama geleneklerimiz Zoom üzerinden sanal partilere doğru geçiş yaptı. Sadece görüntülü konuşmalar için gardırobumuzdaki payetli elbiseleri, topuklu ayakkabıları ve gece çantalarını kullanmak biraz tuhaf karşılanabilir. Bu seneki yılbaşı temamız pijama setleri, trikolar ve film maratonları gibi görünüyor. Ancak yine de içimizde hala ışıltıya doğru giden bir istek var! Durum ve koşullar ne olursa olsun en maksimalist ve parti tadında kıyafetleri giymek istiyorsanız yalnız değilsiniz. Bu sene mumla aradığımız parti ışıltısını eve taşımak istiyoruz!

Yeni yıl akşamı planınız ne olursa olsun gece çantası, soru dışı gibi görünüyor. Ama bu böyle olmak zorunda değil! Dışarıdaymış hissini veren ışıltılı, taşlı ve işlemeli gece çantaları alıştığımız parti havasını yansıtmanın en ideal yollarından biri olabilir. İçinizdeki coşkuyu artıracak gece çantaları ile illa bir davete veya görkemli bir etkinliğe katılmak zorunda değilsiniz. “Gidecek yerim yok ama yinede giyindim” Instagram altyazılarına uygun olan gece çantaları ile evde yılbaşı stilinizi eğlenceli bir fotoğraf çekimine bile dönüştürebilirsiniz. Sosyal takvimimiz şu sıralar biraz boş… Ancak bu rahat ev ortamını bir yılbaşı partisine dönüştürmenizi önlemiyor. 

Işıltıları ile modumuzu yükselten gece çantası opsiyonlarını fotogaleride inceleyebilirsiniz...