GUESS BEACHWEAR KOLEKSİYONUYLA YAZA HAZIRIZ

Büyüleyici yaz kaçamakları, sofistikeliğin zirvesiyle buluşuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Haziran 2023
 GUESS BEACHWEAR KOLEKSİYONUYLA YAZA HAZIRIZ

Kadınsı dokunuşlarla dolu Guess Beachwear 2023 koleksiyonu, kendinden emin havasıyla yaza hazır... Beachwear koleksiyonunda plaj şıklığı incelikli detaylarla buluşuyor. Yeni sezon için 3 farklı temada sunulan koleksiyon, yaz esintilerini en sofistike şekilde hissetmenizi sağlıyor.
İkonik St Tropez Ruhu
Kendinizi daha da güzel hissetmenizi sağlayan yeni hatlar, dikkat çekici temel parçalarla, ikonik baskılar ve tasarımlarla buluşarak güneşe hazır, sofistike bir görünüm yaratıyor. Kesik mayolar, modern bikini tarzları, kombini tamamlayan yazlık gömlekler ve hafif stiller, pötikare, papatya ve leopar desenleriyle karşı koyulamaz bir seçki oluşturuyor. Logo süslemeleri, batik detaylar ve geri dönüştürülmüş kumaşlar, kırmızı, tropik mavi, yaban lalesi, saf beyaz, siyah ve lavanta renkleriyle tamamlanıyor.


Miami Parıltısı
Çarpıcı çizgiler ve çağdaş tasarımlar, sahil tarzınızı doğal bir şekilde göz alıcı kombinlere çeviren plaj giysileriyle buluşuyor. Yazın parlak havası payetler, kristal taşlar ve lureks örgü kumaşlarla zenginleşiyor. Tuğla kırmızısı, zümrüt, koyu kestane ve şeker portakalının karşı konulmaz tonları görünümünüzü tamamlıyor.

Göz Alıcı Sofistikelik
Büyüleyici bir okyanus kaçamağı, sofistikeliğin zirvesiyle buluşuyor. Kadınsı, kendinden emin hatlar ve dikkat çekici plaj kıyafetleri, bağlamalı etekler ve crop tişörtlerle vurgulanıyor. Parlak rötuşlar, göz alıcı süslemeler, danteller ve batik detaylara, yapraklı doğadan esinlenen motifler ve deniz kabuğu baskıları eşlik ediyor. Parlak yeşil, bebek pembesi, soluk kahverengi ve gece morundan oluşan gösterişli renk paleti göz alıcı bir son dokunuş ekliyor.Öne Çıkanlar


Renkler: 
Kırmızı, tropik mavi, yaban lalesi, saf beyaz, siyah, lavanta, tuğla kırmızısı, zümrüt, koyu kestane, şeker portakalı, parlak yeşil, bebek pembesi, soluk kahverengi, gece moru.

Desenler: G Logosu, pötikare, papatya, leopar, yaprak, deniz kabuğu baskıları

Kumaşlar: Lureks örgü, kristal taş, baskı sim, payet, geri dönüştürülmüş kumaşlar, süslemeler, parlak materyaller.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.