7 GÜN 7 #SWAROVSKILOOK KAVİMSEL İHTİŞAM

7 GÜN 7 #SWAROVSKILOOK-KAVİMSEL İHTİŞAM

Hafta sonu hepimiz dinlenmek ama bunu yaparken de yine stil sahibi olmak istiyoruz, öyle değil mi? Öte yandan ertesi gün işe giyeceğimiz ‘mecburi' stillerden farklı daha asi bir stil peşinde oluyoruz. İşte Swarovski, bu noktada giriyor devreye... Hafta sonu stilinizin asi havasına feminen ama stilinizi tamamlayacak bir öneriyle hem de!

Bu sezon Swarovski ham ve işlenmiş malzemelerin bir arada kullanıldığı, ilkel ve kavimsel el sanatlarından esintiler taşıyan, aynı zamanda son moda bir trend hayal ediyor. Vahşi kedilerin cazibesini taşıyan bu seçkin siluet, çekiciliğini etnik kültürlerin ve geleneksel tekniklerin kaynaşma noktasından alıyor. Sanat ve modanın arasında bir yerde duran Kavimsel İhtişam/ Tribal Glam trendi, fark ettirmeden kendine has ürün serisini oluşturmaya başladı bile.

Seçkin malzemeler, Swarovski'nin benzersiz teknikleri kullanılarak farklı metallere uygulandı, tasarımlar pavé ya da Pointiage® tekniği ile yerleştirilen kristallerle süslendi ve ardından iri kristal taşlarla vurgulandı. Buna en güzel örnek, günden geceye kullanılabilecek tarzıyla “Arty” kolye. Sadece özel günlerde parlamakla yetinmeyin! Zira siz özelsiniz ve her gün ışıldamayı hak ediyorsunuz. Bırakın sizin doğal ışıltınız, Swarovski'nin her gün ve okazyona uygun modelleriyle vurgu kazansın, daha da ışıldasın deriz.
  
Fotoğraf:
BEDİA GÜNAYDIN
Styling: HAFİZE ÇELİKTÜRK
Saç: AKIN ÜNAL
Makyaj: HAMİYET AKPINAR