7 GÜN 7 #SWAROVSKILOOK KAVİMSEL İHTİŞAM

7 GÜN 7 #SWAROVSKILOOK-KAVİMSEL İHTİŞAM

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Nisan 2014
7 GÜN 7 #SWAROVSKILOOK KAVİMSEL İHTİŞAM
Hafta sonu hepimiz dinlenmek ama bunu yaparken de yine stil sahibi olmak istiyoruz, öyle değil mi? Öte yandan ertesi gün işe giyeceğimiz ‘mecburi' stillerden farklı daha asi bir stil peşinde oluyoruz. İşte Swarovski, bu noktada giriyor devreye... Hafta sonu stilinizin asi havasına feminen ama stilinizi tamamlayacak bir öneriyle hem de!

Bu sezon Swarovski ham ve işlenmiş malzemelerin bir arada kullanıldığı, ilkel ve kavimsel el sanatlarından esintiler taşıyan, aynı zamanda son moda bir trend hayal ediyor. Vahşi kedilerin cazibesini taşıyan bu seçkin siluet, çekiciliğini etnik kültürlerin ve geleneksel tekniklerin kaynaşma noktasından alıyor. Sanat ve modanın arasında bir yerde duran Kavimsel İhtişam/ Tribal Glam trendi, fark ettirmeden kendine has ürün serisini oluşturmaya başladı bile.

Seçkin malzemeler, Swarovski'nin benzersiz teknikleri kullanılarak farklı metallere uygulandı, tasarımlar pavé ya da Pointiage® tekniği ile yerleştirilen kristallerle süslendi ve ardından iri kristal taşlarla vurgulandı. Buna en güzel örnek, günden geceye kullanılabilecek tarzıyla “Arty” kolye. Sadece özel günlerde parlamakla yetinmeyin! Zira siz özelsiniz ve her gün ışıldamayı hak ediyorsunuz. Bırakın sizin doğal ışıltınız, Swarovski'nin her gün ve okazyona uygun modelleriyle vurgu kazansın, daha da ışıldasın deriz.


  
Fotoğraf:
BEDİA GÜNAYDIN


Styling: HAFİZE ÇELİKTÜRK


Saç: AKIN ÜNAL


Makyaj: HAMİYET AKPINAR 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.