ADIDAS ORIGINALS, BLUE VERSIYON KOLEKSİYONUNU TANITTI

Koleksiyon, spor giyimin nasıl görünebileceği, hissedilebileceği ve ilham verebileceğine dair algılara meydan okurken, stili yeniden tanımlıyor.

adidas Originals, Sonbahar/Kış 2021 için ilk Blue Version koleksiyonunu sunarken yeni bir yaratıcı yolculuğa çıkıyor. Orijinal parçaların yer aldığı giyim koleksiyonu, arşivdeki ikonik parçaları yeniden kodlayarak markanın zengin mirasına saygı gösteriyor.

Koleksiyon, lüks malzemeleri ve sıra dışı kesimleri birleştirerek spor kodlarını stil odaklı bir mercekle korkusuzca yeniden tasarlıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, koleksiyonun genelinde görülen cesur bluebird rengi, birkaç sezon boyunca spor giyimin olanaklarını cüretkar ve yaratıcı bir şekilde yeniden yorumlayacağı bir platform sunuyor.

adidas Originals, koleksiyonun lansmanını kutlamak ve giyime yeni bir anlam kazandırmak için moda fotoğrafçısı Pierre-Ange Carlotti'yi, film yapımcısı Ganna Bogdan ve müzisyen Duckwrth'un başrollerini paylaştığı bir kampanya başlattı. adidas Originals bu koleksiyon ile mavinin duygusal niteliklerini ve iki yaratıcı yıldız için ne anlama geldiğini araştırıyor. Etkileyici görüntüler, ince çerçeveler ve dikkatle düşünülmüş renk paletleri ile hayata geçirilen Carlotti'nin benzersiz lensi, spor giyim ve modanın dilini birleştiriyor. adidas Originals'ın rakipsiz tarihine cesur bir övgü ve sürekli gelişmeye yönelik çarpıcı gücüyle sonuçlanıyor.


Zamansız Beckenbauer eşofmanına yeni bir dokunuş getiren kadın koleksiyonu, ikonik üst kısmın büyük boy bir tekrarını ve klasik pantolonun kesme panelleriyle dolu dar kesimli bir versiyonunu içeriyor. Erkek koleksiyonu güncellenmiş kesimler ve birinci sınıf malzemelerle yükseltilmiş efsanevi üst ve pantolonlardan oluşuyor.

Sonbahar/Kış 2021 koleksiyonunun üç parçası ise tamamen siyah görünüme sahip. Kadın Asimetrik Eşofman Üstü, klasik bir stili yeniden hayal ediyor ve birinci sınıf pamuklu fitilli kumaştan oluşuyor.  Saten 3 şerit detayıyla kapatılan bir çift Dokuma Adibreak Pantolon ile de uyumlu bir görünüm sağlıyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçası; kadın ve erkek stilinin birleştiği  ikonik trençkot. Spor giyimi klasik stil ile ayırt edici bir şekilde harmanlayan, her detayda cesur kesimler, mavi yüzeyler ve arşivdeki futbol forma sponsoru logosundan ilham alan tipografik baskılar bulunuyor.

Spor giyimin nasıl görünebileceği, hissedilebileceği ve ilham verebileceğine dair algılara meydan okurken stili yeniden tanımlayan ilk adidas Originals Blue Version koleksiyonu, 15 Eylül'de tüm dünyada adidas.com.tr/BlueVersion, seçkin adidas mağazalarında ve seçkin perakendecilerde satışa sunulacak.