adidas X Ivy Park’tan Yeni Koleksiyon: Ivy Park Noir

adidas x Ivy Park iş birliği ile yaratılan kapsül gardırop, geliştirilmiş monokrom formunu, yenilikçi malzeme işleviyle buluşturuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Ekim 2023
adidas X Ivy Park’tan Yeni Koleksiyon: Ivy Park Noir

adidas ve Ivy Park, iş birliğinin son koleksiyonu olan Ivy Park Noir’ı tanıtıyor. Hareket ve malzemenin gücünü birleştiren bu siyah kapsül koleksiyon, insan formunu destekleyen siluetlerle güç, özgürlük ve bireyselliği simgeliyor.Yeni koleksiyon, iki markanın iş birliğinin doruk noktasını temsil ediyor; adidas'ın spor ve işlevsel üstünlüğü, Ivy Park'ın siluetleri ve trendleri zorlayan yaratıcı vizyonuyla birleşiyor. Tek siyah renk paleti kullanılarak tasarlanan Ivy Park Noir koleksiyonu kumaş, kalıp ve dokuya odaklanmayı amaçlarken malzemelerin aracılığıyla uzun ömürlü zarafetin oluşturulmasını teşvik ediyor.

Sıcaklık artışından soğumaya kadar aktif bir yaşam tarzının tüm anları düşünülerek tasarlanmış koleksiyon sıkı ve bol stillerin karışımıyla günlük aktivitelere eşlik ediyor. Koleksiyon; lüks kabartmalı deri, file ve parlak lateks gibi malzemeleri içeriyor ve sofistike bir kapsül oluşturmak için bir araya geliyor. Öne çıkan parçalar arasında, vücut hatlarına oturan crop üst ve pantolon, rahat 3D kalıplı örme eşofman takımları, çok işlevli ceketler ve Ivy Park imzalı forma bulunuyor.


Ivy Park Noir, baştan ayağa iddialı ve yenilikçi ayakkabı seçenekleri sunarak stil ve işleve yeni bir yorum getiriyor. Koleksiyonun spor ayakkabılarına mimari bir temel ekleyen şık kalıplanmış ve kabartmalı detaylar bulunurken, diz üstü botlar ise kullanım kolaylığı sağlıyor.


Film Noir türünden ilham alan, Helmut Newton ve Richard Avedon gibi fotoğrafçıların gücünden ve dinamizminden yararlanan kampanya tamamen siyah renkten oluşan koleksiyonun özüne övgüde bulunuyor. Soft beyaz-gri bir arka plana karşı çekilen yükseltilmiş siyah-beyaz portreler, merak ve özgürlük katan oynak bir spot ışıkla dengeleniyor. Ivy Park gibi kampanya da cesur bir özgüveni sürdürüyor ve dünya üzerinde kendi ifadelerini özgürce dile getirenlerle buluşuyor.


Ivy Park markasının kapsayıcılığıyla tasarlanan bu koleksiyon, XXS'den 3XL'e kadar çeşitli beden seçenekleri sunuyor. Ivy Park Noir koleksiyonu seçili adidas mağazalarında, adidas.com/ivypark ve seçili partner mağazalarında satışa sunuluyor.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.