ANNENİZE GÖKKUŞAĞININ RENKLERİNİ HEDİYE EDİN

Hotiç İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nda gökkuşağının renkleri etkileyici bir yelpaze ile öne çıkarken çantadan ayakkabıya anneniz için en güzel hediye seçeneklerini sunuyor.

Egzotik yılanlar, krokolar ve etnik kumaşlar bu sene Hotiç Koleksiyonu’nda dikkat çekiyor. Beyazdan başlayıp kemik, sarı, yeşil, mavi olmak üzere neredeyse her ana renkte tasarımı olan yılan baskılar altın çağını yaşıyor. Ayrıca sarı ve lila renklerdeki kroko baskılı deriler ve bohem bir hava estirecek etnik kumaşlar da annenize gökkuşağının renklerini hediye etmenizi sağlayacak eşsiz bir hediye fırsatı sunuyor.

Son birkaç sezondur moda dünyasının domino taşlarından biri haline gelen sneaker, her sene daha da katlanarak devam eden trendlerden biri… Hotiç’in İlkbahar- Yaz Koleksiyonu’nda yer alan yazın tüm renklerindeki kaba sneaker’lar rahatına düşkün annelerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Doğal toprak tonları natürel malzemelerle birleşerek modern şehirli annelerin doğa özlemini yansıtıyor. Taba, kemik, nude, yeşilin tüm tonları ve bordo tonları doğa tutkunu annelere vazgeçilmez bir hediye seçeneği oluşturuyor.

Her sezon hayatımızdaki yerini biraz daha arttıran vintage, bu sezon etkisini daha fazla hissettirirken ayakkabılarda göze çarpan kare burun, küçülen çanta boyları retro görünmeyi seven anneler için bir alternatif yaratıyor.

Dikkat çekici annelerin tercihi ise Hotiç Hologram koleksiyonu… Spor modellerde karşımıza çıkan bu yeni akım, cesareti seven anneler için iddialı bir alternatif. Özellikle bel, sırt ve laptop çantalarında ve sneaker'larda baskın olarak göreceğimiz bu akım en çarpıcı anneler günü hediyesi olmaya aday…

Özgür ve cesur annelere hitap eden tasarımların yanı sıra hareketli şehir hayatını seven annelerin de tercih edeceği modeller için fotogaleriye tıklayın.