AYIN ŞİİRSELLİĞİ: LONGINES PRIMALUNA

PrimaLuna koleksiyonu, adından da anlaşılacağı üzere, bu koleksiyonun karakteristik kasalarında Ay’ın şiirselliğinden esinleniliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Mayıs 2023
AYIN ŞİİRSELLİĞİ: LONGINES PRIMALUNA

Longines PrimaLuna, kanatlı kum saatini benimseyen markanın hayalindeki feminen zarafetin, kusursuz bir somut örneği. Gümüş ve sedef pırlantalarla süslenen tüm bu kadranlar, saatin sanki gökyüzünde parlayan gece ışığı gibi görünmelerini sağlıyor. Quartz ya da otomatik kurmalı mekanizmalarla çalışan saatler, ya üç ibresindeki tarih göstergeli kadranlara ya da Ay fazı komplikasyonuna sahipler. 

Gökyüzünün mistik ve büyüleyici güzelliğinden ilham alan Longines PrimaLuna’nın karakteristik kasası, ibreleri ve şık bileziğini oluşturan bağlantı parçaları bütünüyle dolunayın hatlarını yansıtıyor.  

Bu özel koleksiyonu, gece/gündüz fark etmeksizin hem günlük etkinlikler hem de şık davetler için tercih edebilirsiniz. PrimaLuna saatiniz, sofistike görüntünüzün son rötuşu ya da sade kıyafetlerinize ekleyeceğiniz bir parıltı olacaktır. 

Longines PrimaLuna’da, üç farklı kadrana, üç farklı kasa çapı eşlik ediyor. Bu modellerin her biri Ay ışığının paklığını taşıyor. Opsiyonlar, buzlu gümüş; boyanmış Roma rakamlı, gümüş flinqué işlemeli; ve pırlanta indeksli beyaz sedef kadranlı modellerden oluşuyor. Bazı pırlantalı varyasyonlar, kasanın çevresine yıldızlar yağıyormuş hissi veriyor. ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.