BLACK FRIDAY KAMPANYALARI İLE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ KAÇIRMAYIN!

Black Friday indirimlerine hazır mısınız?

Kara Cuma diye bildiğimiz Black Friday indirimleri başlıyor. Dünyanın en büyük indirim günü olarak tarihe geçen bugünde, göz kamaştıran davetlerin ve özel gecelerin en gözde markası Forever New da tüm ürünlerinde büyük indirimler yapıyor. Forever New’un net %25 indirim fırsatını kaçırmamak için tavsiyelerimize kulak verin.

Forever New, davet gecelerinin, mezuniyetlerin, nişan, düğün törenlerinin vazgeçilmezi olan şık modelleriyle kadınların kalbini çalmasıyla tanınıyor.

Güçlü tasarımlarıyla davetlerde gözleri üzerine çeviren Forever New modellerinde, şimdi Black Friday kampanyaları sayesinde önemli indirimler var.


Kampanya ile gece stilinize çok şık bir dokunuş katabilir veya spor şıklığınızı öne çıkarabilirsiniz. Sezonun vazgeçilmezi kabanlar ve ceketler ise kombininizi tamamlayacak parçalardan. 


Forever New Black Friday kampanyası ile sezonun en trend parçalarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Stoklarla sınırlı tüm ürünlerde sepette net %25 indirim fırsatını kaçırmayın!

Forever New, özgün tasarımlı şık gece elbiselerinin yanında bu sene son derece şık ve etkileyici kabanları, ceketleri, hırkaları ile soğuk kış gecelerinde de kadınların kalbini çalacak.

Sezonun bu yeni ürünlerine de Black Friday indirimleriyle ulaşacak olmak çok önemli bir fırsat.

Black Friday ne zaman?

Forever New'un Black Friday 2018 indirimleri 16-25 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Tüm ürünlerinde %25 indirim yapacak olan marka müşterilerine Black Friday fırsatlarını sunacak.


Hangi mağazalarda olacak?

Forever New'un Black Friday indirimlerine markanın online mağazasından erişebilirsiniz. Forever New’un, Black Friday için özel bir indirim sayfası açtığını da unutmayın.

Black Friday indirimleri hangi markalarda var?

Markalar Black Friday indirimlerini kampanyadan bir süre önce açıklamaya ve müşterilerine duyurmaya başlar. Bu indirimleri takip ederek, aradığınız ürünleri Black Friday kampanyaları içinde bulabilirsiniz. Davetlerin ve gece elbiselerinin göze markası Forever New'un indirimlerini de sitenin web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Black Friday alışverişi nasıl yapılır?

Türkiye’de Black Friday dönemi boyunca, pek çok müşteri mağazalardaki stokları hızla tüketircesine alışveriş yapıyorlar. Dolayısıyla, Black Friday döneminde markaların online şubelerinden ve mağazalarından alışverişlerinizi erkenden tamamlamanız faydalı olur. Aksi halde, hem oluşan yoğunluktan olumsuz etkilenmeniz hem de biten stoklar nedeniyle almak istediğiniz ürünleri bulamamanız gibi bir risk de bulunuyor.

Black Friday ne zaman bitiyor?

Forever New'un Black Friday 2018 indirimleri,16 Kasım 2018'de başlayacak ve 25 Kasım 2018'de bitecek.

16-25 Kasım 2018 arasında, Forever New'un Black Friday indirimleri için markanın web sitesini ziyaret ederek tüm ürünlerdeki büyük indirimleri yakalayabilirsiniz.BU BİR İLANDIR.