CALVIN KLEIN ÜNLÜ TENİS OYUNCUSU CARLOS ALCARAZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Calvin Klein, "Calvins or nothing" kampanyasının son ayağını dünya tekler tenis şampiyonu Carlos Alcaraz’ın kampanya yüzü olduğu karelerle tanıttı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Ocak 2023
CALVIN KLEIN ÜNLÜ TENİS OYUNCUSU CARLOS ALCARAZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Aktör, şarkıcı ve söz yazarı Maya Hawke ve profesyonel futbolcu Romelu Lukaku ile başlayan Calvins or nothing kampanyası, sezon boyunca dünyaca ünlü yeteneklerin ve alanında en başarılı sporcuların öne çıkarıldığı görsellerle dikkat çekti. 

Calvin Klein, Calvins or nothing koleksiyonunun son kampanya çekimi için dünyaca ünlü tenis rekortmeni Carlos Alcaraz kamera karşısına geçti. Kampanya fotoğraf ve videolarını Gray Sorrenti çekti. Kampanya görsellerinde bulunan siyah-beyaz portreler Carlos’un özgüvenine göz kırparken markanın gücünü ortaya koyuyor. 

Carlos Alcaraz, Calvin Klein imzalı Modern Cotton, Cotton Stretch and Cotton Classic iç giyim serilerinden oluşan modellerle poz verirken Classic Straight denim pantolonu da kusursuzca taşıyor. 2023 sezonunda yer alacak Calvin Klein 1996 İç Giyim koleksiyonundan parçalar da kampanyada yer alıyor. Siyah ve beyaz renk gruplarından ve farklı baskılardan oluşan 1996 iç giyim koleksiyonu, ikonik iç giyim ürünlerini Calvin Klein arşivinden alarak günümüze uyarlayıp modernize ediyor. 

 SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.