CALZEDONIA'NIN YENİ KOLEKSİYONU BAHARIN HABERCİSİ

Bahar kokuları burnumuza gelmeye başladı; Calzedonia canlı renklerden ve neşeli çiçek printlerinden oluşan İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunu keşfedin.

Bu bahar bacaklar yepyeni, capcanlı bir havaya bürünecek. Calzedonia’nın kullandığı printler dışında, kullandığı yeşil tonlarının ağırlıkta olan renk skalası da bu etkiyi artırıyor. 

Calzedonia'nın koleksiyona en son katkısı ise koton taytlar. Rahatlık hissiyatının ön planda tutulduğu bu ürünler aynı zamanda hipoalerjenik olmaları ile de dikkat çekiyor. Mavi, siyah ve kahverengi renkleri ise bu koleksiyonun ana hatlarını oluşturuyor. 

Printler, nakışlar, aplikeler ve yazılı printler eğlenceli, renkli çorap ve külotlu çorapları oluşturuyor. Bu sezonun temaları arasında ise tabii ki de aşk var. Aşkın yanı sıra, denizcilik paternleri, çiçek motifleri, geometrik motifler de öne çıkıyor. Birbirinden farklı kapsül koleksiyonlar da seriyi tamamlıyor; Smiley ve Keith Haring gibi isimler ile işbirlikleri heyecan uyandırıyor. 

Calzedonia’nın tayt koleksiyonu ise tozluk gibi aksesuarlar ile tamamlanıyor. Kusursuz dikişli taytlar rahatlıkları ile dikkat çekerken, pop art renkler ve değişik kumaşlar ile daha orijinal bir havaya bürünmeyi başarıyor. 


Calzedonia’nın Active ailesi ise büyümeye devam ediyor: Çift esnek yapıya sahip Active performance kumaşlı taytlara bir de Soft Touch kumaşlı taytlat ekleniyor. Vücudu hem saran hem de ön plana çıkaran bu taytlar Tie & Dye printleri ile 90’lar havasını anımsatıyor. 

 

Etİketler