CHIMI İLE STİLİNİ ORTAYA KOY

Stockholm merkezli Chimi Eyewear, yeni Core Collection ile retro esintili silüetleri modern ve cesur tasarımlarla yeniden yorumluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Mayıs 2023
CHIMI İLE STİLİNİ ORTAYA KOY

İsveçli tasarımcı Charlie Lindström'ün benzersiz gözlükler yaratma hayaliyle, çocukluk arkadaşı Daniel Djurdjevic ile birlikte Stockholm’de kurduğu Chimi Eyewear, cesur bir yaşam tarzı için tasarlanmış gözlük koleksiyonuna bir yenisini daha ekliyor: “İlkbahar/Yaz 2023 Core Collection”.“Bir gözlük asla yeterli değil” mottosuyla rengarenk gözlükleri hayatımıza sokan Chimi, renkli insanların yaşam tarzlarına uygun ve birinci sınıf İtalyan asetatından üretilmiş el yapımı şık tasarımlarla asla tek güneş gözlüğü ile yetinmeyenlere hitap ediyor. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı Chimi Eyewear, Core Collection ile renkleri kendi stilleriyle eşleştirmeyi seven herkese klasik kare, yuvarlak, oval, cat-eye, dikdörtgen ve kelebek silüetleriyle birçok farklı seçenek sunuyor.

Chimi Core Collection, tamamı el işçiliği, % 100 UV ışınlarına karşı korumaya sahip, darbeye dayanıklı CR39 lens kullanılarak üretiliyor. 11 farklı stil ve ruh halinizi yükseltmeyi garanti eden 8 renk alternatifiyle sunulan Chimi’ler, eğimli cesur kesimleri ve doğrusal bağlantılarıyla yeni unisex gözlük koleksiyonunda yeniden yorumlanıyor ve modern oranlarla rafine ediliyor. Dünyanın en kaliteli lens üreticisi Mazzuchelli imzası taşıyan Polarize lenslere sahip Chimi gözlükler, premium malzemeler ve titiz tasarımla yaz modasına ışık tutuyor.

 

Chimi Core Collection 2023, siyah, yeşil, ekru, tortoise, kahverengi, gri, şeffaf, koyu gri  renk seçeneklerinin yanı sıra, her yüz tipine uygun farklı kesimlerle tasarlandı.

Chimi güneş gözlükleri, Pop Corner, Vakkorama mağazalarında ve www.popcorner.com.tr ‘de satışa sunuyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.